Anasayfa >> Müge Anlı Yayın Tekrarı İzle >> Müge Anlı 9 Eylül 2013 Pazartesi Programı İzle

Müge Anlı 9 Eylül 2013 Pazartesi Programı İzle

muge-anliMüge anlı 9 Eylül, Müge anlı izle 9 Eylül, Müge izle 9 Eylül, Müge Anlı Bugünkü yayını izle, müge anlı izle, müge anlı canlı izle, Müge Anlı ile Tatlı Sert, Müge Anlı ile Tatlı Sert 9 Eylül, Müge Anlı ile Tatlı Sert 9 Eylül 2013 full, Müge Anlı ile Tatlı Sert 09.09.2013 izle, Müge Anlı ile Tatlı Sert izle, Müge Anlı 9 Eylül Pazartesi, Müge Anlı 9 Eylül, Müge Anlı 9 Eylül 2013, Müge Anlı 9 Eylül 2013 Pazartesi programı, Müge Anlı 9 Eylül tekrarı, 9 Eylül, 9 Eylül izle, 9 Eylül 2013, 9 Eylül 2013 müge anlı, 9 Eylül Pazartesi, müge anlı atv tatlı sert canlı izle, Müge Anlı 9 Eylül Pazartesi, Müge Anlı pazartesi yayın Tekrarı, Müge Anlı Yayın Tekrarı İzle, müge anlı bugünkü programında neler olacak, müge anlı programını canlı izlemek için lütfen tıklayınız.

youtube sayfamız

LÜTFEN BEĞEN TIKLAYALIM !!!

YAYINDAKİ SİYAH EKRANI KALDIRMAK İÇİN X BASINIZ.

PROGRAMIN ÖZETİ

İstanbul’da 14 gündür kayıp olan Sebiha Altınoğlu bulundu. Sebiha Hanımın giderken ablasına “Hayatımı düzene koyup çıkacağım” dediği öğrenildi.

Nevşehir’de 13 aydır kayıp olan Selda Grosle ve Tunç Boztepe olayında sıcak bir gelişme yaşandı. Selda Grosle’nin annesi Kevser Akboğa, erkek kardeşi Sezai Bağdatlı ve Sezai’nin Dabış lakaplı arkadaşı Emniyet tarafından gözaltına alındı.

Sezai Bağdatlı tutuklandı.

Selda Grosle’nin annesi Kevser Akboğa, soru soran muhabirimizi “Sizde hiç utanma yok mu?” diyerek darp etmeye çalıştı.

Bugün 9 Eylül İzmir’in Kurtuluş Günü dolayısıyla Müge Anlı kısa bir konuşma yaptı: “9 Eylül İzmir’in Kurtuluş Günü milletimize kutlu olsun. Ulu Önder Atatürk ve silah arkadaşlarına minnettarız.” Bu konuşma esnasında stüdyoda özel hazırlanan ledlerde Türk bayrakları ve Atatürk resmi gösterildi.

Sezai Bağdatlı’nın tutuklanmasından hemen sonra anne Kevser Akboğa konuştu: “Evlenmeyi düşündüm” sözleri izleyicilerde şaşkınlık yarattı.

Yayınımıza telefonla bağlanan Selda Grossle’nin arkadaşı: “Kevser Hanım evlendi. Onun bu işin içinde olduğunu düşünüyorum” dedi.

Nezen Germiyen’in katili kim? Programda Nezen konusu işlenmeye devam ediyor. Nezen’in anne ve babası yine canlı yayınımızdaydı.

Nezen kaybolduğu gün Hüseyin Bey ile balığa giden Abdullah Ün, yazdığı mektupta o günü anlattı.

Cezaevindeki Murat, ekip arkadaşımıza “Babası da Nezen’e bir şey yapmış olabilir” dedi.

Hüseyin Bey, kızı Nezen kaybolduğu gün hem kahveye hem okula gittiyse neden kameralara takılmadı? Bu durum, kafalarda soru işareti yarattı.

Hüseyin Bey: “O gün okula gidip sınav var mı diye sordum”
Okul görevlisi: “Hüseyin Bey o gün okula gelmedi.”

Bir kayıp haberi daha! Çorum’dan kaybolan Erdi Mahazim’i görenler, hakkında bilgi sahibi olanlar bizi arayın.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (bu habere not ver)
Loading...
BU HABERİN GELİŞMELERİNI KAÇIRMAYIN BEĞEN TIKLAYALIM !!!

Sizde Yorum Yazabilirsiniz:


Bunlar da ilginizi çekebilir

Scroll To Top