Anasayfa >> Müge Anlı Programı >> Müge Anlı acı haberi canlı yayında verdi!

Müge Anlı acı haberi canlı yayında verdi!

Müge Anlı ile Tatlı Sert programı vasıtasıylada aranan 10 yaşındaki minik Ceylin olayında sıcak gelişmeler yaşandı. Görgü şahidinin “Çocuğun ağzı kapatılarak eve sokulduğunu gördüm.” beyanı üzerine olay yeri ekipleri gelerek görgü şahidinin gösterdiği evde arama yapmaya başladı. Olay yeri ekibiyle birlikte cenaze aracınında olay yerine gelmesi minik Ceylin hakkındaki acı haber canlı yayında verildi.Müge Anlı ile Tatlı Sert programı vasıtasıylada aranan 10 yaşındaki minik Ceylin olayında sıcak gelişmeler yaşandı.

Görgü şahidinin “Çocuğun ağzı kapatılarak eve sokulduğunu gördüm.” beyanı üzerine olay yeri ekipleri gelerek görgü şahidinin gösterdiği evde arama yapmaya başladı. Olay yeri ekibiyle birlikte cenaze aracınında olay yerine gelmesi minik Ceylin hakkındaki acı haber canlı yayında verildi.

ACI HABERİ CANLI YAYINDA VERDİ
Müge Anlı’da bugün ele alınan konu olumsuz bir sonuçla hemen neticeye ulaştı. Ceylin’in kamera kayıtları ortaya çıktı. Kamera kayıdında bir komşunun evine gidip su içtiği gözleniyor. Dedeye gelen mesajın da Ceylin’in su içtiği komşunun yeğeninin telefonundan geldiği anlaşıldı. Daha sonra bir görgü tanığı Ceylin’in zorla o eve sokulurken gördüğünü söyledi. Canlı yayınını devam ettiği saatlerde küçük Ceylin’in son görüldüğü evin çevresini güvenlik şeridi ile çeviren güvenlik güçleri büyük bir titizlikle çalışmalarına devam ederken bölgeye sırasıyla sağlık ekipleri ve olay yeri inceleme ekiplerinin ardından gelen cenaze aracı bölgede büyük bir heyecanla beklemekte olan Ceylin’in ailesi ve mahalle sakinlerini büyük bir üzüntüye boğdu.

OLAYIN GEÇMİŞİ
10 Haziran Cumartesi günü, arkadaşları evlerinin önünde bulunan Kazım Karabekir Parkı’na gitti. Küçük kızın uzun süre gelmemesinden şüphelenen dede Mustafa Atik ve babaannesi Ülkü Atik, Ceylin’in gidebileceği yerlere bakmalarına rağmen kendisine ulaşamadı. Bunun üzerine aile emniyete giderek kayıp başvurusunda bulundu. Sosyal medyanın gücünüde kullanmak isteyen aileye bir süre sonra “Polise haber vermeyin. Torununu öldürürüz” yazılı bİr mesaj geldi.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız ( 3 kişinin notuyla, Toplam: 3,67 / 5 Yıldız)
Loading...
BU HABERİN GELİŞMELERİNI KAÇIRMAYIN BEĞEN TIKLAYALIM !!!

Sizde Yorum Yazabilirsiniz:


Bunlar da ilginizi çekebilir

Scroll To Top