Anasayfa >> Müge Anlı Programı >> Müge Anlı Adım Adım Fahriye Kara’yı Arıyor

Müge Anlı Adım Adım Fahriye Kara’yı Arıyor

Herkesin Merak Ettiği Sorunun Cevabını Müge Anlı Arıyor
Araştırmacı – Gazeteci Müge Anlı işlediği dosyalarla gündem yaratmaya devam ediyor. Müge Anlı, 1990 yılında Hac vazifesini yerine getirmek gittiği Mekke’de yaşanan Tünel Faciası’nda kaybolan Fahire Kara’yı arıyor.

Ailesi 26 yıl boyunca öldüğünü düşündü
Kara Ailesi, hiçbir haber alamayınca Fahire Hanım’ın da yüzlerce hacı adayı gibi faciada hayatını kaybettiğini düşündü. Ta ki 26 yıl sonra gelen bir telefon her şeyi değiştirene kadar.
Aradan tam 26 yıl geçtikten sonra Kara Ailesine Fahire Hanım’ın hayatta olabileceğine dair bir bilgi geldi. Bu bilgide Fahire Kara’nın hala Suudi Arabistan’da olduğu ve Türk Hacılarla konuştuğu söyleniyordu. Fahire Kara’nın kardeşleri Tahir ve Musa Önür ile kızı Mesude Kara, soluğu Araştırmacı-Gazeteci Müge Anlı’nın programında aldı.
Müge Anlı’nın yayına başladığı ilk andan itibaren programa ihbar yağdı. Fahire Kara’yı gören Türk Hacılar telefonlara sarıldı. İzleyicilerin anlattığı her detay Fahire Hanımın hayatta olduğuna dair inancı arttırdı. Gerek Hac ve Umre vazifelerini yerine getirmek için kutsal topraklara gidenler, gerekse Suudi Arabistan’da yaşayan izleyiciler Müge Anlı ile birlikte Fahire Kara’yı arıyor.

Fahire Kara’nın kaybı Atv Haber’de
Ekranların fenomeni Müge Anlı ile Tatlı Sert’te Fahire Kara’yı arama çalışmaları devam ediyor. Mekke ve Medine’den programa gelen ihbarlara göre Fahire Hanım eğer yaşıyorsa bulunması an meselesi.
Müge Anlı, Fahire Kara’ya adım adım yaklaşırken Atv Haber de gündem değiştiren bu konuya kayıtsız kalmadı. Müge Anlı ve Kara Ailesi ile röportaj gerçekleştirdi. Haberin detayları bu akşam saat 19.00’da Atv Ana Haber’de.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız ( 9 kişinin notuyla, Toplam: 2,56 / 5 Yıldız)
Loading...
BU HABERİN GELİŞMELERİNI KAÇIRMAYIN BEĞEN TIKLAYALIM !!!

Sizde Yorum Yazabilirsiniz:


Bunlar da ilginizi çekebilir

Scroll To Top