Anasayfa >> Müge Anlı Programı >> Müge Anlı başarısıyla parmak ısırtıyor

Müge Anlı başarısıyla parmak ısırtıyor

muge anlıDaha 15 gün önce canlı yayında bir cinayeti çözen Müge Anlı, programında ikinci bir cinayeti daha çözdü.  2 çocuk babası Kemal Taş’ın kaybolmasının ardından ailesi tarafından Müge Anlı’ya başvuruldu. Yaklaşık 18 gün önce cebindeki 12 bin TL ile otomobil almaya giden ve bir daha kendisinden haber alınamayan  41 yaşındaki Kemal Taş’ın cesedi bugün Erfelek ilçesine bağlı Soğulcalı köyü Kıran mevkisindeki ormanlık alanda gömülü olarak bulundu.

MÜGE ANLI PROGRAMIN SONUNDA “GEL KONUŞALIM” DEDİ

Müge Anlı, kendi sunduğu programında Kemal Taş’ın ailesiyle, Kemal Taş’ın  en son görüştüğü ve Erfelek ilçesinde buluştukları öğrenilen arkadaşı Savaş Y. ve Savaş’ın eniştesi Hüseyin B.’yi günlerce programında konuk etti. Hüseyin B.’nin son günlerde verdiği çelişkili ifadeler ve Savaş Y’nin annesinin ilaçlarını içerek gerçekleştirdiği intihar girişimi şüpheleri ikilinin üzeninde topladı. Bu zamana kadarki ifadelerinde Kemal Taş ile ilçe merkezinde kısa süreli birlikte olduklarını ve arabadan yine ilçe merkezinde indirdiklerini belirten Hüseyin B, önce ki günkü programında ‘indirmiş de olabiliriz, indirmemiş de’ demesi üzerine Müge Anlı kendisine program sonunda “Gel, konuşalım” dedi.

O gün Kemal Taş ile birlikte olan Hüseyin B. her şeyi program bitiminde Müge Anlı’ya itiraf etti. Uydudan yer gösteren ve Soğulcalı köyü Kıran mevkisine gittiklerini, kendisinin alkollü olduğu için araçta sızdığını, Kemal ile Savaş’ın araçtan indiklerini, sonra da Savaş’ın araca tek başına döndüğünü Müge Anlı’ya anlatan Hüseyin B.’nin bu itirafı cinayetin adım adım çözülmesini sağladı. Hüseyin B., itirafının ardından İstanbul Küçükçekmece’de ki bir otelden, Savaş Y.’nin ise Trabzon’dan alınarak Sinop İl Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şubesi ekiplerince Erfelek ilçesine getirildi. Kemal Taş’ın cesedi Hüseyin B’nin Anlı’ya tarif ettiği noktada bulundu.

Müge Anlı Medet Altun Cinayetini de İtiraf ettirmişti.

Avcılar’da yaklaşık bir yıl önce deniz kenarında ölü olarak bulunan 28 yaşındaki Medet Altun’un cinayetiyle ilgili çıktıkları Müge Anlı’nın yayın sırasında Medet Altun’un ölmeden önce sosyal medya üzerinden tanışıp gönül ilişkisi kurduğu evli sevgilisi 39 yaşındaki Sevda A. katıldığı programda cinayeti diğer sevgilisi Hasan G.’nin işlediğini Müge Anlı’ya itiraf etmişti.

Gündüz kuşağının tartışmasız en çok izlenen programı olan ‘Müge Anlı ile Tatlı Sert’ sunucusu Müge Anlı 15 günde imkansız olarak görülen cinayetleri çözerek gündemin en çok konuşulan ismi oldu. Bir çok Tv kanalının karşısına rakip çıkarmasına rağmen izleyenlerinden büyük destek alan Anlı ve ekibi bu işte ne kadar tecrübeli olduklarını yine ortaya koymuş oldu.

Kaynak:MAGAZİNMEDYA.COM

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (bu habere not ver)
Loading...
BU HABERİN GELİŞMELERİNI KAÇIRMAYIN BEĞEN TIKLAYALIM !!!

Sizde Yorum Yazabilirsiniz:


Bunlar da ilginizi çekebilir

Scroll To Top