Anasayfa >> Müge Anlı Programı >> Müge Anlı bir Katil Zanlısını daha yakalattı

Müge Anlı bir Katil Zanlısını daha yakalattı

müg

Türkiye onu Tuzla Yalıboyu Caddesi Postane Mahallesi’nde oturan tarih öğretmeni, 2 çocuk annesi Fatma Kayıkçı’nın cesedinin 28 Mayıs’ta evinin yakınındaki çalılıkların arasında öldürülmüş olarak bulunmasıyla tanıdı. Bu acı olaydan sonra Müge Anlı konuyu programına taşıdı. Olaydaki tüm olasılıkları yıllardır edindiği tecrübesiyle işlemeye başlayan Müge Anlı, konunun ulusal medyada yer bulmasını sağladı.

İKİ HAFTA KONUYU PROGRAMINDAN DÜŞÜRMEDİ
Ülkemizde en çok izlenen programların başında gelen Müge Anlı konuyu iki hafta gündeminden düşürmeyerek ulusal medyaya ve sosyal paylaşım sitelerinde zanlı Atalay Filiz’in profilini akıllara kazıyarak binlerce ihbarın gelmesini sağladı. Gelen ihbarları titizlikle Emniyet birimleriyle paylaştı.

DUYARLI VATANDAŞIMIZ İHBAR ETTİ
Müge Anlı’nın devamlı programında işlediği ve tabiri caizse profilini akıllara kazıtması sayesinde zanlı Atalay Filiz’in sabah saatlerinde Özdere’den Menderes’e gitmek için bir minibüse bindiği, ancak minibüstekilerin Filiz’den şüphelenerek bakmaya başladıkları öğrenildi. Edinilen bilgilere göre tanınacağını anlayan Filiz yol üzerinde minibüsten indi. Minibüsteki yolcular Filiz’in inmesinin ardından polisi arayarak ihbarda bulundu. Bunun üzerine Menderes İlçe Emniyet Müdürlüğü ekipleri yol uygulaması başlattı. Filiz aynı güzergahta başka bir minibüste yakalandı. İstanbul ve Ankara’da öldürülen 3 kişinin katil zanlısı olarak aranan Atalay Filiz, İzmir’in Menderes ilçesinde yakalandı. Seri katil İstanbul’a getirildi.

TEŞEKKÜRLER MÜGE ANLI VE EKİBİ
Sonuç olarak Türkiye güne rahat bir nefes alarak girdi. Müge Anlı ve ekibinin bu olayın çözülmesinde katkısı tartışılmayacak kadar büyük oldu. Ve yine yeniden diyoruz ki; TEŞEKKÜRLER MÜGE ANLI, TÜRKİYE’NİN MÜGE ANLI’SI VAR

PROGRAM HAFTA İÇİ HER GÜN SABAH SAAT 10:00’DA ATV EKRANLARINDA…

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (bu habere not ver)
Loading...
BU HABERİN GELİŞMELERİNI KAÇIRMAYIN BEĞEN TIKLAYALIM !!!

Sizde Yorum Yazabilirsiniz:


Bunlar da ilginizi çekebilir

Scroll To Top