Anasayfa >> Müge Anlı Programı >> Müge Anlı bir kaybı daha buldu!

Müge Anlı bir kaybı daha buldu!

muge-anli-baharMüge Anlı ablasının 20 bin lirasını alarak kayıplara karışan Bahar’ı bugün buldu.

Trabzon Tonya’dan kaybolan Nihayet İnce İstanbul’da bulundu.. Yenibosna’dan gelen ihbar sonrasında Müge Anlı’nın ekipleri hemen gitti. Müge Anlı kayıp olan kardeşi bularak stüdyoya getirdi.

FERHAT CENGİZ ÖLÜ BULUNDU
İzmir’in Urla ilçesinde 5 aydır kayıp olan Ferhat Cengiz’in esrarengiz bir şekilde ortadan kaybolması sonrası ailesi Müge Anlı’ya katıldı. Ferhat’ın en son gece yarısı evden çıktığını söyleyen karısı Bahar, bugün programa konuk olarak katıldı.
Ferhat’ın karısı Bahar eşinin kaybolduğu akşam önce evden gittiğini daha sonra da eve geri geldiğini söyledi. Ancak iki tane sinir hapı aldığını ve saat 12’de yattığını söyleyen Bahar’ın gece saat 04:00’te facebook profilini değiştirmesi ve bir gün sonra bilgisayarına format attırması akılları iyice karıştırdı.

Dün programa bağlanan ismini vermeyen izleyicinin Ferhat’a benzeyen bir kişinin Emniyet’te kendisine gösterildiğini söyledi. Daha sonra Emniyet’e giden Ferhat’ın babası ve amcası cesedin oğullarına ait olduğunu öğrendiler. Bugün yayınlanan programda Müge Anlı, Ferhat’ın ölü olarak bulunduğunu söyledi.
Ferhat’ın nerede olduğu başına bir şey gelip gelmediği merak konusu oldu. Ferhat’ı görenlerin programa mutlaka haber vermesi rica olunur.

GÜRKAN İÇİN UMUTLAR TÜKENİYOR!
Doksan gündür kayıp olan Gürkan Kaya, Müge Anlı ve ekibi tarafından aranıyor. Müge Anlı tüm imkanları seferber etti. Sokak sokak Gürkan’ın fotoğrafları elinde Manisa’da bir gören arayan Müge Anlı’nın ekibi henüz bir bilgiye ulaşamadı. Gürkan’ı yılbaşından 2 hafta önce gördüğünü iddia eden Suat Korkmaz’ın çelişkili ifadeleri ve dün yayınlanan programa katılan Gürkan’ın karısının emniyette verdiği ifadesiyle, dün akşam söyledikleri arasında tutarlılık olmaması kafaları iyice karıştırdı. Gürkan öldü mü yoksa kendisi mi kaçtı?

MÜGE ANLI’DA DÜN DE BÜYÜK BİR SEVİNÇ VARDI!
Müge Anlı ile Tatlı Sert’in dün yayınlanan programında 29 yıldır annesini hiç görmeyen Serpil Yiğitoğlu, Müge Anlı ve ekibi sayesinde annesine kavuştu.  Duygu dolu anların yaşandığı programda izleyicilerde gözyaşlarını tutamadı.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (bu habere not ver)
Loading...
BU HABERİN GELİŞMELERİNI KAÇIRMAYIN BEĞEN TIKLAYALIM !!!

Sizde Yorum Yazabilirsiniz:


Bunlar da ilginizi çekebilir

Scroll To Top