Anasayfa >> Müge Anlı Programı >> Müge Anlı Canlı yayında isyan etti!

Müge Anlı Canlı yayında isyan etti!

mu6 yaşındaki Gizem, 9 yaşındaki Umut… Türkiye şokta!

6 yaşındaki Gizem, 9 yaşındaki Umut… Bugün ikisinden de art arda ölüm haberleri geldi. Olayı canlı yayında konuklarıyla değenlendiren Müge Anlı isyan etti. Çünkü Umut Zambak’ın ailesi dünden beri program konuğuydu ve aile acı haber verilmeden canlı yayından çıkarıldı.

Sabah saatlerinde 6 yaşındaki Gizem Akdeniz’in ölüm haberi geldi. Canlı yayında konuyu değerlendiren Tatlı Sert programının sunucusu Müge Anlı olaya isyan ederken bir diğer konuğu 4 gündür kayıp olan Umut Zambak’ın ailesiydi… Anne umutla iyi bir haber beklerken, su kuyusunda bir çocuk cesedinin bulunduğu haberi program ekibine ulaştı.

Bunun üzerine aile reklam arasında canlı yayından çıkarıldı.. Program ekibi aileye kötü haberi veremezken, Manisa’ya ulaşmaları için gerekli hazırlıklara başlandı.

Bu arada programın sunucusu Müge Anlı da gözyaşlarını tutamadı. İki çocuktan gelen kötü haberlerin çok ağır olduğunu belirten Anlı, ‘O çocuğun orada işi ne’ diye isyan etti. Bu sırada yayına 3G bağlantısıyla Manisa’dan görüntüler gelmeye başladı. Anlı, acı haberi alan Umut’un babasının feryatlarının ‘Bunlar çok özel görüntüler’ diyerek canlı yayından kaldırılmasını istedi.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (bu habere not ver)
Loading...
BU HABERİN GELİŞMELERİNI KAÇIRMAYIN BEĞEN TIKLAYALIM !!!

Sizde Yorum Yazabilirsiniz:


Bunlar da ilginizi çekebilir

Scroll To Top