Anasayfa >> Müge Anlı Programı >> Müge Anlı canlı yayında teyze-yeğeni buldu

Müge Anlı canlı yayında teyze-yeğeni buldu

Atv ekranlarının vazgeçilmez ismi Müge Anlı, Bipolar bozukluğu olan Elif Zar ve yanında götürdüğü 6 yaşındaki yeğeni Funda’yı canlı yayında buldu.

İstanbul’da yaşayan Elif Zar, 10 yaşındaki yeğeni Emre ve 6 yaşındaki diğer yeğeni Funda’yı 10 gün önce yanına alarak gitti. Yeğenlerini kaçıran Elif Hanım büyük yeğenini Ankara Otogarı’nda bırakarak küçük yeğenini alıp gitti. Elif Hanım annesi ve çocukların anneannesi Refiye Melek Güney Müge Anlı’ya sığındı. Çaresiz kadın kızının bipolar bozukluğu olduğunu, hayatlarından endişe ettiğini söyledi.

Müge Anlı o andan itibaren teyze-yeğeni arama çalışmalarına başladı. Yayına Ankara ve Sivas’tan birçok ihbar geldi. Müge Anlı, Emniyet güçleriyle Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı’na durumu bildirdi.
Elif Zar ve 6 yaşında Funda tüm Türkiye’de aranıyordu. Müge Anlı, bugünkü yayını “İnşallah bugün teyze-yeğeni bulacağız” diyerek açtı. Dediği gibi de oldu. Elif Zar ve kaçırdığı yeğeni canlı yayında Funda bulundu.

1444n

Müge Anlı’yı izleyen duyarlı vatandaşlarımız teyze-yeğeni Kayseri’de trende gördü. Programımızı aradı. Teyze-yeğen canlı yayında bulundu.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız ( 1 kişinin notuyla, Toplam: 5,00 / 5 Yıldız)
Loading...
BU HABERİN GELİŞMELERİNI KAÇIRMAYIN BEĞEN TIKLAYALIM !!!

Sizde Yorum Yazabilirsiniz:


Bunlar da ilginizi çekebilir

Scroll To Top