Anasayfa >> Müge Anlı Programı >> Müge Anlı canlı yayını – Nezen Germiyen’in katili kim?

Müge Anlı canlı yayını – Nezen Germiyen’in katili kim?

muge anlıTelevizyonların sabah kuşağında geçilemez hale gelen programı Müge Anlı ile tatlı sert başlıyor. İzleyenlerin de programa interaktif olarak katılabildiği Müge Anlı’da bugün neler yaşanacak?

Ekranların en çok izlenen sabah programı olan Müge Anlı ile Tatlı Sert, 10 Eylül 2014 tarihli yayınına başlıyor. Haftaiçi her sabah saat 10.00’da başlayan Müge Anlı, katillerin ve suçluların üzerine, dedektif edasıyla gidiyor. Müge Anlı canlı yayına katılan izleyicilerin de programa katkı sağladığı yapım, adeta bir sorgu odasına dönüşüyor.
Müge Anlı ile Tatlı Sert programı yeni sezonuna bu hafta başladı. Ekranların en eli maşalı sunucusu olan Müge Anlı, her sabah reyting rekorları kırıyor.

Öğrencilere yardım başladı
Müge Anlı ile Tatlı Sert’te katil ve suçluların yanı sıra Doğu’da yaşayan ve imkanı olmayan öğrencilere yardım toplayarak kırtasiye desteğinde bulundu.

Müge Anlı canlı izle – ATV izle

Başladığı ilk günden beri reyting rekorları kıran program, Haziran ayında tatile girmişti. Büyük bir hayran kitlesine sahip program, dün başlayarak izleyicisini sevindirdi. 7’den 70’e; erkekler ve kadınlar herkesin merakla izlediği Müge Anlı ile Tatlı Sert’in yeni bölümünü canlı izleyebilirsiniz.

Müge Anlı’da bugün neler olacak?
İzmir’de gizemli olay! Aytekin Ceylan isimli adam, bir gün evden çıkmış ve geri dönememişti. Aytekin Ceylan’ın cesedine yaklaşık 3 ay sonra ulaşıldı. . Bunun üzerine Aytekin Ceylan’ın aile Müge Anlı’ya başvurdu. Anlı ve ekibi dedektif titizliğiyle olayı incelerken kötü haber geldi. Aytekin Ceylan öldürülmüş ve gömülmüştü. Aytekin Ceylan ile ilgili kahveci Hayrettin A. ve eşi Şadiye tutuklandı. Aytekin’in cesedi bulunamadı… Peki Hüseyin Kara’nın cinayet ile bağlantısı yoksa nasıl oluyor da ‘Aytekin’i gömdük’ diye ağabeyi Hayrettin ile aynı yeri gösterdi? Detaylar Müge Anlı’da.

Ailesini arıyor 30 yaşındaki Ölen, bütün hayatı boyunca ailesini aramış… Bir türlü izlerine rastlayamayan Özlem, Müge Anlı’ya başvurarak ailesine kavuşmak istiyor.

Başvuru için : 0212 354 43 25 – 0212 354 43 26
Canlı yayın : 0212 639 42 63 – 0212 639 50 17
E-posta : tatlisert@mugeanli.com.tr

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız ( 1 kişinin notuyla, Toplam: 1,00 / 5 Yıldız)
Loading...
BU HABERİN GELİŞMELERİNI KAÇIRMAYIN BEĞEN TIKLAYALIM !!!

Sizde Yorum Yazabilirsiniz:


Bunlar da ilginizi çekebilir

Scroll To Top