Anasayfa >> Müge Anlı Programı >> Müge Anlı Fanlarının Gurur Günüydü

Müge Anlı Fanlarının Gurur Günüydü

muge-anliBizler Müge Anlı Fan Sayfaları Yöneticileri ve takipçileri olarak bugün gerçekten gurur duyduk. Türkiye’de tüm zorluklara karşı gerçek bir Osmanlı kadını gibi adım adım yürüyerek ülkemizde yaşanan cinayet ve kayıpları gün yüzüne çıkararak tüm Türkiye’nin en sevilen sunucusu olan sayın Müge Anlı’nın bizler için yayında sarfettiği sözler bizleri gerçekten duygulandırmakla beraber çok gururlandırmıştır.

Bu sayfayı kurmamızdaki en büyük amaç Müge Anlı’ya beslediğimiz hayranlık ve sevgidir. Bununla beraber program konularının diğer bir ihtiyacı olan internet dünyasında paylaşımı sağlamaktır.

Günümüz dünyasında İnternet ve Sosyal Paylaşım sitelerinin büyük bir önemi vardır. Yapılan araştırmalara göre her üç kişiden ikisi günlük yaşımının % 60 a yakınını bilgisayar başında geçirmektedir. Bu konuda çorbada tuzumuzun bulunması en büyük gayemiz olmuştur.  Bunu amaç alarak Facebook’ta www.facebook.com/MugeAnliFun, Twitter’da ise www.twitter.com/MugeAnliOnline hesaplarını açarak yıllardır paylaşımlarımıza (Sayfalarda Fanları Tarafından açtığımızı belirterek Yönetici isimlerimizi yazarak) devam etmekteyiz.

Son olarak Müge Anlı’ya yani Fanlarının ona taktığı isimle Sarı Papatyamıza ve ailesine sağlıklı, mutlu ve huzurlu bir hayat geçirmelerini, ekrandaki başarılarının daim olmasını ve bizlere verdiği destekten dolayı onur duyduğumuzu belirtmek isteriz…

MÜGE ANLI FAN SAYFALARI YÖNETİCİLERİ

SELİMCAN & DİNCER & MEHTAP

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (bu habere not ver)
Loading...
BU HABERİN GELİŞMELERİNI KAÇIRMAYIN BEĞEN TIKLAYALIM !!!

Sizde Yorum Yazabilirsiniz:


Bunlar da ilginizi çekebilir

Scroll To Top