Anasayfa >> Müge Anlı Programı >> Müge Anlı Fatma Demir Cinayeti 25 Mayıs Necla’dan şok açıklama

Müge Anlı Fatma Demir Cinayeti 25 Mayıs Necla’dan şok açıklama

Müge Anlı ile Tatlı Sert hafta içi her gün ekranlara geliyor. Müge Anlı’nın sunumu ile kayıplar bulunuyor, gizemli cinayetler çözülüyor. ATV’nin en sevilen yapımlarından biri olan program yüksek reytinglere sahip. Müge Anlı’nın ve stüdyodaki uzman kişilerin programı sunumu oldukça beğeniliyor. Program saat 10.00 ile 13.00 arasında ekranlara geliyor. Son günlerde en çok konuşulan konulardan biri olan Fatma Demir Cinayeti’nde şok gelişme yaşandı. Necla Demir öyle bir şeyi ağzından kaçırdı ki! Fatma Demir’in katili kim, Müge Anlı 25 Mayıs 2017 son yeni bölümde neler oldu

Fatma Demir katili kim? ATV ekranlarında seyircisiyle buluşan Müge Anlı ile Tatlı Ser hafta içi her gün 10.00 ile 13.00 arasında ekranlara geliyor. Fatma Demir’in gelinleri Güladiye ve Necla’nın şüpheli ifadeleri sonucu tüm oklar onların üzerine çevrildi. Telefon dökümleri sonucu cinayet gecesi ikilinin mesajlaştığı ortaya çıktı. Mesajlarda birbirlerine ne yazdıkları ise merak konusu. İkili sürekli yalan söylüyorlar ve daha önce verdikleri ifadeleri değiştiriyorlar. Müge Anlı 25 Mayıs bölümünde şok bir gelişme yaşandı. Necla Demir ne söyledi? Necla Demir ağzından öyle bir şey kaçırdı ki! Müge Anlı 25 Mayıs Fatma Demir Cinayetinde yeni gelişme ne, Necla Demir ne dedi sorularının cevabı haberimiz sizlerle.

MÜGE ANLI 25 MAYIS 2017 NECLA AĞZINDAN KAÇIRDI!

Fatma Demir’in kaybolduğu gün Güladiye’nin bulunduğunu söylediği tarladan yapılan çekimin kaydı yapıldı. Abdullah Demir, Fatma Demir’in eşyalarının bulunduğu tarlaya gitti. Program ekibi ise Güladiye’nin çalıştığı tarlaya gittiler. O dönemde mısır ekili olduğu için bir şey toplarken tarladaki kişi görülemeyebilir ancak kafayı kaldırıldığı anda görülebilir. Tarlanın her yerinden Fatma Demir’in eşyalarının bulunduğu yer görülebiliyor. Ayrıca ses duyulup duyulmadığı da kontrol edildi ve sesin de net olarak duyulduğu anlaşıldı. Samsun’a gidip keşif yapan Şevki Bey de duyulabileceğini doğruladı. Müge Anlı “bu kadın hiç mi bağırmadı? Nasıl kimse duymadı” dedi. Havva “benim annemin ayağında naylon çorap vardı. Tarlada boğuşma olsa çorabı yırtılırdı. Annemin çorabında hiçbir yırtık yok” dedi. Fatma Demir bulunduğunda çenesi bağlıymış. Çenesi düşmesin diye toplanmış! Müge Anlı, “Bu şekilde olaylar öldüren kişi akrabadan biri olunca gerçekleşiyor” dedi. Şevki Bey, “tarlada öldürülüp bir yere taşınsa çenesi bağlanmaz. Evden çıkmadan başına böyle bir iş geldiğini düşünüyorum” dedi. Necla’nın programda“Eğer kavga sonunda intihar kelimesini kullanmasaydı, biz de bunu yapmazdık” dediği görüntüler yayınlandı. Müge Anlı, burada neyi anlatmaya çalıştığını sordu. Necla şu anda olayları en başından anlatıyor.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız ( 17 kişinin notuyla, Toplam: 2,59 / 5 Yıldız)
Loading...
BU HABERİN GELİŞMELERİNI KAÇIRMAYIN BEĞEN TIKLAYALIM !!!

Sizde Yorum Yazabilirsiniz:


Bunlar da ilginizi çekebilir

Scroll To Top