Anasayfa >> Müge Anlı Programı >> Müge Anlı, Fatma Demir Cinayetinde son gelişmeler

Müge Anlı, Fatma Demir Cinayetinde son gelişmeler

Müge Anlı 2 Haziran son bölümde Necla Demir ve Güladiye’nin polis arabasına binerken görüntüleri yayınlandı. Olay yerinde bulunan programın muhabiri şüphelilerin göz altı süresinin dolduğunu ve savcılığı sevk edildiğini aktardı.

Müge Anlı 2 Haziran 2017 Atv Son bölümde dün gözaltına alınan ve şüpheli durumundaki Necla Demir, Hidayet Akyol ve Güladiye Demir Adliyeye sevk edildi. Müge Anlı son bölümü izleyen herkes bu durum karşısında şoka uğrarken alınan bilgilere göre tutuklanmaları bekleniyordu. Müge Anlı 2 Haziran canlı yayında Necla ve Güladiye’nin son durumunu anlattı.. Güladiye gözaltına alındı! İfadesi 4 buçuk saat sürdü. Necla’nın ifade alımı 6 saat sürdü. 10 sayfalık ifade verdi. Necla Demir gözaltına alındı üç kişinin de ifade süresi oldukça uzun sürdü. Haftalardır devam eden yayınların birinin ardından Necla ve Güladiye yine aralarında atışmaya başladı. Güladiye kendisinin üzerine yürüyen eltisi Necla’ya tokat attığı kavgayı, programın daimi konuğu Avukat Rahmi Özkan araya girerek yatıştırdı. Müge Anlı, canlı yayın sonrası çıkan kavganın görüntülerini, ertesi gün ki bölümde yayınladı.

GÜLADİYE, ELTİSİ NECLA’YI TOKATLADI
İşte haftalardır devam eden yayınların birinin ardından Necla ve Güladiye yine aralarında atışmaya başladı. Güladiye kendisinin üzerine yürüyen eltisi Necla’ya tokat attığı kavgayı, programın daimi konuğu Avukat Rahmi Özkan araya girerek yatıştırdı. Müge Anlı, canlı yayın sonrası çıkan kavganın görüntülerini, ertesi gün ki bölümde yayınladı.

ARİF DEMİR NECLA’DAN ŞİKAYETÇİ OLACAĞINI BELİRTTİ
Müge Anlı ve beraberindeki kişiler Güladiye ve Necla’ya başbaşa görüşmesini ve tekrar yüzleşerek ifadelerindeki çarpıklıkları gidermesini söyledi. Yaşanan bu olaylar üzerine Arif Demir söz alarak Necla’ya kesinlikle güvenmediğini ve buradan ayrıldıktan sonra ilk işinin karakola giderek şikayetçi olmak olacağını açıkladı. Ortam bir anda gerilirken Müge Anlı tecrübesi ile araya girerek tarafları sakinleştirdi.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız ( 8 kişinin notuyla, Toplam: 3,50 / 5 Yıldız)
Loading...
BU HABERİN GELİŞMELERİNI KAÇIRMAYIN BEĞEN TIKLAYALIM !!!

Sizde Yorum Yazabilirsiniz:


Bunlar da ilginizi çekebilir

Scroll To Top