Anasayfa >> Müge Anlı Programı >> Müge Anlı korkusu Hatice Kübra’nın bulunmasına yetti

Müge Anlı korkusu Hatice Kübra’nın bulunmasına yetti

hatice-kubra

Manisa’nın Alaşehir ilçesinde kaybolan Irmak Kupal’ı öldürdüğünü katıldığı Müge Anlı’nın programında itiraf eden katil zanlısının ardından Müge Anlı Türkiye gündemine oturdu. Bu olayın ardından bugün gelen haber sevinç yarattı.

Gaziantep’in Şahinbey ilçesine bağlı Ocaklar Mahallesinde bulunan ikiz kız kardeşlerden Hatice Kübra, 2 gün önce gittiği bakkaldan bir daha geri dönmemişti. Kaybolan çocuk için aile Müge Anlı’nın programına çıkarken, polis ise mahallede detaylı arama çalışması başlatmıştı. Mahallede eğitimli köpeklerin de yardımıyla arama yapan polis, çevredeki güvenlik kameralarını inceledi. Oluşturulan özel ekip tarafından yaklaşık 150 kamera görüntüleri izlendi. Kalan yaklaşık 100 kamerayı da inceleme çalışmalarını yürüten polis, görgü tanıklarının ifadeleri doğrultusunda soruşturmayı derinleştirdi.

Polisin çalışmaları karşısında köşeye sıkıştıkları tahmin edilen kişi ya da kişiler bugün saat 11.00 sıralarında çocuğu evinin 500 metre uzağında bir sokağa bıraktı. Çocuğu görüp tanıyan M.C., 2 gündür kayıp olan Hatice Kübra’yı kucağına alarak eve getirdi. Hatice Kübra’nın getirilmesinin ardından mahalleli büyük bir sevinç yaşadı. Olay yerine 112 ekipleri çağrılırken, polis ekiplerinin teslim aldığı bebek, hastane kontrolünün ardından ailesine teslim edildi.

MÜGE ANLI BU İSTİSNAİ BİR DURUM
Canlı yayında gelen sevindirici haberin ardından Müge Anlı ailelerin dikkatli olması gerektiğini, bu durumun çok istisnai bir durum olduğunu, çocuğun bulunmasından duyduğu memnuniyeti dile getirdi. Öte yandan Müge Anlı, Irmak olayının basında çok fazla yer bulması Hatice’nin bırakılmasına büyük etken olduğunu dile getirdi. Aile ise bunun burada bitmemesi gerektiğini, suçluların mutlaka bulunarak cezalandırılmasını istedi.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız ( 1 kişinin notuyla, Toplam: 1,00 / 5 Yıldız)
Loading...
BU HABERİN GELİŞMELERİNI KAÇIRMAYIN BEĞEN TIKLAYALIM !!!

Sizde Yorum Yazabilirsiniz:


Bunlar da ilginizi çekebilir

Scroll To Top