Anasayfa >> Müge Anlı Programı >> Müge Anlı Minik Hasan’a sessiz kalmadı

Müge Anlı Minik Hasan’a sessiz kalmadı

müge anlı hasan

Uzun süredir Atv ekranlarında sunduğu ‘Müge Anlı ile Tatlı Sert’ programıyla reyting rekorlarını altüst eden Müge Anlı’ya İstanbul’da yaşadığı öğrenilen 2,5 yaşındaki Rize’li olduğu öğrenilen Hasan isimli minik çocuğun Annesiyle beraber Müge Anlı’ya ettikleri dua Video sitesi Youtube’da ve Sosyal Paylaşım Sitesi Facebook’ta fark edilince izlenme rekorları kırdığı haberini daha önce yayınlamıştık.

VİDEO MÜGE ANLI’YA ULAŞTI
Videonun Müge Anlı’ya ulaşıp ulaşmayacağı ve Müge Anlı’nın videoya vereceği tepki Sosyal Medyada merak konusu olmuştu. Video Müge Anlı’ya ulaştı hatta Müge Anlı canlı yayında videoyu yayınladı.

MÜGE ANLI ÇOK MUTLU OLDU
Videoyu ekrandaki izleyicileriyle paylaşan Müge Anlı’nın sevinci gözlerinden okundu. Videoyu çok beğendiğini ve ben bu programın dualarla bu kadar başarıyla ulaştığının altını çizen Müge Anlı, bende bu güzel oğluma hediye göndereceğini, Allah bütün yapılan dualarımızın kabul olmasını diledi.

SOSYAL MEDYADAN MÜGE ANLI’YA BÜYÜK DESTEK
Sosyal medyada Müge Anlı’nın videoyu yayınlamasının ardından gelen tepkiler ise Müge Anlı’nın tam bir halkın sunucusu olduğu yönündeydi.

İŞTE O MÜTHİŞ ANLAR:

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (bu habere not ver)
Loading...
BU HABERİN GELİŞMELERİNI KAÇIRMAYIN BEĞEN TIKLAYALIM !!!

Sizde Yorum Yazabilirsiniz:


Bunlar da ilginizi çekebilir

Scroll To Top