Anasayfa >> Müge Anlı Programı >> Müge Anlı ‘Sevgi İzi’ ni Azerbaycan’a götürdü

Müge Anlı ‘Sevgi İzi’ ni Azerbaycan’a götürdü

müge anlı azerbaycan
Sevgi İzi Projesi hayata geçtiği ilk andan itibaren gerek ülkemizin her köşesinden gerekse yurt dışından çok sayıda davet aldı. Sevgi İzi’nin ilk durağı kardeş ülke Azerbaycan oldu. Müge Anlı, Abşeron Rayon İcra Hakimiyeti Başçısı İrade Gülmemmedova’nın daveti üzerine Azerbaycan’a gitti.

DSC_0238
Geçtiğimiz Hafta Sonu Azerbaycan’a ziyaretini gerçekleştiren Anlı’yı, Haydar Aliyev Havalimanı’nda, Sevgi İzi Azerbaycan Temsilcisi Gülgün Gocayeva Ve Sevgi İzi uygulama merkezi Vimay-Med Clinik Direktörü Elnare Umayeva çiçeklerle karşıladı.

Azerbaycan’da da soluksuz izlenen Müge Anlı’nın ülkelerinde Sevgi İzi’ne start vereceğinin haberini alan Azerbaycan Medyası, Sevgi İzi Etkinliği’ne büyük ilgi gösterdi.

DSC_0213

Müge Anlı, Sevgi İzi Azerbaycan Temsilcisi Gülgün Gocayeva Ve Vimay-Med Clinik Direktörü Elnare Umayeva ile birlikte Hazer Tv’de yayınlanan Sağlıkla Programı’na konuk oldu. Müge Anlı, program sunucusu Vefa Sadıkova’ya Sevgi İzi’ni anlattı. Bununla yanında; Sevgi İzi Projesi, Azerbaycan Televizyonları Ana Haberleri’nde de geniş yer buldu.

müge anlı azerbaycan

Müge Anlı, Sevgi İzi Projesini tanıtmak üzere Azerbaycan’ın önde gelen isimleriyle Haydar Aliyev Merkezi Konferans Salonu’nda bir araya geldi.

DSC_0161
Türk Büyükelçiliği Çalışma Ve Sosyal Güvenlik Müşaviri Namık Ata Ve Basın Müşavir Yardımcısı Habil Aliyev, Sivil Toplum Kuruluşları Temsilcileri, Engelli Çocuk Aileleri, Hastane Başhekimleri ve Doktorlar Davete Katılanlar arasındaydı.
DSC_0164

Azerbaycan Tembeli Milletvekili Ganire Paşayeva yaptığı konuşmada Sevgi İzi’nin Azerbaycan için çok önemli olduğunu dile getirdi. Ardından; mikrofon başına geçen Çocuk Ve Kadından Sorumlu Devlet Komitesi Muavini Sadakat Kahramanova, “Türkiye’den gelen bu Sevgi İzi, Azerbaycan’ı bürüyecek Ve Azerbaycan-Türk Sevgisi mükemmelleşecek” Dedi.

Özel Rehabilitasyon Merkezi Sorumlusu Almara Melikova’nın Sevgi İzi için yaptığı konuşma ise herkesi duygulandırdı.

Açılış sonunda Sevgi İzi Azerbaycan Temsilcisi Gülgün Goceyava, Sevgi İzi Kaydını, benibuldular.com sitesi üzerinden anlattı ve Azerbaycan’da ilk Sevgi İzi numarası alınmış oldu. Azerbaycan’daki İlk Sevgi İzi Vimay-Med Clinik Hastanesi’nde 16 yaşındaki Aydan Semetova’ya Uygulandı.

Sevgi İzi uygulamasının ardından Müge Anlı, Abşeron Rayon İcra Hakimiyeti Başçısı İrade Gülmemmedova’nın rehberliğinde Bakü’yü gezdi. Bakü’nün tarihi güzellikleri gezen Anlı, Şehitler Anıtı’nda şehirlerimiz için dua etti.

İŞTE MÜGE ANLI’NIN AZERBAYCAN ZİYARETİ RESİMLERİ

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (bu habere not ver)
Loading...
BU HABERİN GELİŞMELERİNI KAÇIRMAYIN BEĞEN TIKLAYALIM !!!

Sizde Yorum Yazabilirsiniz:


Bunlar da ilginizi çekebilir

Scroll To Top