Anasayfa >> Müge Anlı Programı >> Müge Anlı tatilde de kayıpları bulmaya devam ediyor

Müge Anlı tatilde de kayıpları bulmaya devam ediyor

muge

Bir haftada 8, bir günde 3 kayıp birden bulduk
Sevgi İzi tatilde bir haftada 8, bir günde 3 kayıp, toplamda 39 kayıp bularak ailelerin gülen yüzü oldu

Müge Anlı tatilde de kayıpları bulmaya devam ediyor. Kollarındaki Sevgi İzi ile bir haftada 7, bir günde 3 kayıp birden bulunarak ailelerine teslim edildi.

Müge Anlı, muhteşem bir sezonun ardından geçtiğimiz Cuma günü tatile girdi. Ancak Müge Anlı, tatilde de kayıpları bulmaya devam ediyor. Başlatmış olduğu Sevgi İzi projesiyle sezon finali sonrası, bir haftada 7 kayıp birden bulunarak ailelerine teslim edildi. 3 kayıp da bir günde bulunarak sağ salim ailelerine kavuştu.

İlk kaybımız; İzmir Karşıyaka’da yaşayan 77 yaşındaki Alzheimer hastası Mustafa Pekyalçın’dı. İzmir Çimendere Mahallesi’nde, manav Fikriye Hanım tarafından bulundu. Fikriye Hanım kolunda Sevgi İzi olduğunu gördü ve programımızı arayarak bir kayıp bulduğunu ihbar etti.

İkinci kaybımız; 25 yaşındaki zihinsel engelli Aytaç Özkan’dı. Aytaç Özkan İstanbul Beykoz’daki evinden kaybolmuştu. Devriye polisler Bey ekibimizi Marmaris’ten arayarak yanında engelli bir çocuk olduğunu söyledi. Böylelikle Aytaç Marmaris’te bulundu.

Üçüncü kaybımız; Konya’da yaşayan 68 yaşındaki Ümmügülsüm Sönmez Kızıltaş’tı. Ümmügülsüm Hanım Alzheimer hastasıydı ve kendini ifade ediyordu. Duyarlı vatandaşlarımdan Emine Gedik, Ümmügülsüm Hanım’ı bularak bize haber verdi.

Dördüncü kaybımız; zihinsel engelli 58 yaşındaki Erdal Savaş’tı. 4 gün önce Üsküdar’daki evinden çıktı ve bir daha geri dönmedi. Ailesi her yerde onu arıyordu. Ekibimize Meliha Şafak tarafından gelen bir telefonla Erdal Savaş Taksim’de bulundu.

Beşinci kaybımız; Kayseri’de yaşayan Muharrem Can Bozdağ’dı. Muharrem Can 18 yaşındaki ve Down sendromluydu. Kayseri Bölge Polis Ekipleri programımızı arayarak Muharrem Can’ı bulduğunu haber verdi.

Altıncı kaybımız; Balıkesir Burhaniye’de polis tarafından bulunan Tuncay Yalçın’dı. Parkinson hastası olan 62 yaşında Tuncay Yalçın’ın psikolojik rahatsızlığı da vardı. Polis memur Ertan Kısacık, Tuncay Bey’i buldu. Sol bileğinin üzerinde Sevgi İzi’ni görünce ekibimizi arayarak durumu bildirdi.

Yedinci kaybımız; 68 yaşındaki Alzeimer Hastası Cemal Deniz’di. Bursa’da kayboldu. Duyarlı vatandaşlarımızdan Fikri Erton tarafından bulundu. Fikri Erton, kendini ifade edemeyen Cemal Bey’in kolundaki Sevgi İzi’ni görünce hemen ekibimizi aradı.

Sekizinci kaybımız; Kırıkkale’de yaşayan 23 yaşındaki Ömer Dönmez’di. Ömer zihinsel engelliydi. Kırıkkale Asayiş Şube polislerinden Haydar Tan tarafından Kırıkkale Tren Garı’nda bulundu. Polis memuru Haydar Tan, kolunda Sevgi İzi’ni görünce programımızı arayıp Ömer’in bulunduğunun haberini verdi.

Sevgi İzi sayesinde bugüne kadar bulunan kayıplarımızın 39 kişi oldu. Sevgi İzi projesine katılan izleyicilerimizin sayısı 22294’e yükselirken, 222 Sevgi İzi uygulayıcımız da görev başında bulunuyor.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız ( 3 kişinin notuyla, Toplam: 4,67 / 5 Yıldız)
Loading...
BU HABERİN GELİŞMELERİNI KAÇIRMAYIN BEĞEN TIKLAYALIM !!!

Sizde Yorum Yazabilirsiniz:


Bunlar da ilginizi çekebilir

Scroll To Top