Anasayfa >> Müge Anlı Programı >> Müge Anlı tatilde de umut ışığı oldu

Müge Anlı tatilde de umut ışığı oldu

müge-anlı-2015

EKRANLARA DÖNMEYE HAZIRLANAN MÜGE ANLI TATİLDE DE HIZ KESMEDİ
29 Ağustos’ta Atv ekranlarında yeni sezonda izleyici karşısına geçecek olan Müge Anlı ve ekibi şuan tatilde olmalarına rağmen yine bir kayıp ailesinin umut ışığı oldu.

MÜGE ANLI FAN SAYFASI BİR AİLEYE DAHA BÜYÜK SEVİNÇ YAŞATTI
Araştırmacı Gazeteci Müge Anlı kayıpları bulmaya devam ediyor. ATV’de yayınlanan ve büyük ilgiyle izlenen program, yaz döneminde ekranlara ara vermesine rağmen kayıp ailelerine umut ışığı olmaya devam ediyor.
Ekranda yıllardır yüzlerce kayıp kişi ile yakınlarını kavuşturan ve fenomen haline gelen Müge Anlı’nın programı tatile girdi ama kayıpları bulmadaki başarısı hız kesmedi. Müge Anlı Fan Sayfası yardımı ile bir kayıp daha çok kısa sürede bulundu.

YENİKAPI MİTİNGİ’NDE KAYBOLDU
Erkan Balcı adında zihinsel engelli genç, 7 Ağustos Pazar günü Yenikapı’da ‘Demokrasi ve Şehitler Mitingi’nde’ kayboldu. Erkan’ın yakınları, kendini ifade edemeyen engelli oğullarını bulmak için Müge Anlı’nın takipçilerinin oluşturduğu Müge Anlı Fan sayfasına başvurdu. Haber, Müge Anlı Fan sayfasında yayınlandıktan sonra duyarlı Fan sayfası takipçilerinin paylaşımları sayesinde ihbarlar gelmeye başladı.

GELEN İHBARLAR TİTİZLİKLE İNCELENDİ
Müge Anlı Fan Sayfasındaki haberi gören duyarlı takipçi çevrede ailenin tarifine uyan bir kişi olduğunu bildirdi. İhbar alınır alınmaz ihbar yerine ulaşan aile, endişe dolu 3 günün sonunda oğullarına kavuştu. Bugün Halkalı’dan gelen sevindirici haber üzerine Erkan’ın ailesi rahat bir soluk aldı. Duyarlı takipçi, Erkan’ı ailesine teslim etmenin mutluluğunu yaşadı.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız ( 9 kişinin notuyla, Toplam: 3,78 / 5 Yıldız)
Loading...
BU HABERİN GELİŞMELERİNI KAÇIRMAYIN BEĞEN TIKLAYALIM !!!

Sizde Yorum Yazabilirsiniz:


Bunlar da ilginizi çekebilir

Scroll To Top