Anasayfa >> Müge Anlı Programı >> Müge Anlı tüm detayları anlattı

Müge Anlı tüm detayları anlattı

mm

Manisa Alaşehir’de yaşayan 3,5 yaşındaki Irmak, 14 Ekim’de kayboldu. Herkesin birbirini tanıdığı ve küçük bir yerleşim yeri olan köyde Irmak’ın uzun süre bulunamaması şüphe uyandırmaya başlamıştı. Müge Anlı’nın bugünkü canlı yayınında ise, iddialar yine Hurdacı Himmet Aktürk’ün üzerineydi. Ancak kendisi ısrarla bu suçu kabul etmediğini dile getirdi. Baskılara ve ısrarlı sorulara dayanamayan Himmet Aktürk yayın arasında Müge Anlı’ya Irmak’ı kendisinin öldürdüğünü söyledi ve cinayeti işlediğini kabul etti. Müge Anlı ise A Haber canlı yayınına katılarak hayatının en zor 3 yayınından biri olduğunu ifade etti. İşte Müge Anlı’nın açıklamaları… .

MÜGE ANLI ACI OLAYI BÖYLE ANLATTI
Reklam arasında kendisini benim kulisime davet ettik ekip arkadaşlarımla beraber. Artık her şeyin ortaya çıkacağını itiraf etmesini istedik. Çok çok uğraştı anlatmamak için çok uğraştı. Polisten çok korktuğunu, kapalı yer korkusu olduğunu, cezavevine girmek istemediğini söyledi. Ama sonunda itiraf etti. O gün çocuğu evine aldığını, onu öldürdüğünü daha sonra bir konteynırın içine attığını, gece yarısı da tekrar oraya gittiğini, çöplerin toplanmadığını görünce çuvalın içindeki çocuğu sırtına alarak bir bağ evine gömdüğünü itiraf etti. Başka kimseyle beraber olmadığı için Irmak’a göz koyduğunu söyledi. On yıldır bunları hissettiğini ama kimseye söyleyemediğini söyledi.

MAHALLELİ HİMMET’E ÇOK SAHİP ÇIKTI
Bütün bunlar yapılırken Mahalleli Himmet’e çok sahip çıktı Himmet böyle bir şey yapmaz diye… Çünkü onlar pedofiliden habersizler. Onlara göre bir çocuğa şeker verip bir öpücük almak çok doğal Onlar ve herkes artık bunların normal bir olay olmadığını bu acı olayla öğrenir diye ümit ediyorum. dedi..

 

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız ( 25 kişinin notuyla, Toplam: 4,36 / 5 Yıldız)
Loading...
BU HABERİN GELİŞMELERİNI KAÇIRMAYIN BEĞEN TIKLAYALIM !!!

Sizde Yorum Yazabilirsiniz:


Bunlar da ilginizi çekebilir

Scroll To Top