Anasayfa >> Müge Anlı Programı >> Müge Anlı Twitter’da gündemi belirledi

Müge Anlı Twitter’da gündemi belirledi

mugeanlitwitter

Ekranların reyting rekortmeni Müge Anlı’nın Fanları tarafından kurulan Facebook Fan Sayfası yöneticileri dün gece saatlerinde başlattıkları çalışmayla Twitter’da gündemi belirledi.

Müge Anlı’nın dünkü programında ortaya çıkan acı olay tüm Türkiye gibi fanları tarafından da lanetlendi. Bunun üzerine Pedofili’ye farkındalık yaratmak isteyen Müge Anlı Fanları Sosyal Medyadaki liderlik özelliklerini yine ortaya koyacak bir çalışma başlatarak Twitter’da #PedofiliSuctur ve #SeninleyizMügeAnlı etiketini gündeme orturtmayı başardı. #PedofiliSuctur etiketi yediden yetmişe herkes tarafından paylaşılarak şu sıralarda da olduğu gibi gün boyu ilk sıradaki yerini korudu. Bu sayede hem Müge Anlı hemde onu yıllardır destekleyen fanları Pedofili’ye tekrar dikkat çekmiş oldu.

MÜGE ANLI FAN TWİTTER AKTİF DEĞİL
Aslında Facebook Fan Sayfası yönetimi Facebook sayfalarına ağırlık verdiği biliniyor. Fakat Facebook Fan Sayfasının yönlendirmesiyle Müge Anlı Fan Twitter’da da büyük başarı elde etmiş oldu. Sosyal Medyanın en aktif ve en büyük fan sayfası başarılı yönetici kadrosuyla liderliği yine MÜGE ANLI FAN SAYFASI elinde bulunduruyor.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız ( 1 kişinin notuyla, Toplam: 3,00 / 5 Yıldız)
Loading...
BU HABERİN GELİŞMELERİNI KAÇIRMAYIN BEĞEN TIKLAYALIM !!!

Sizde Yorum Yazabilirsiniz:


Bunlar da ilginizi çekebilir

Scroll To Top