Anasayfa >> Müge Anlı Programı >> Müge Anlı Yaz tatilinde 24, toplamda 109 kayıp buldu

Müge Anlı Yaz tatilinde 24, toplamda 109 kayıp buldu

Yıllardan beri Televizyonda sayısız rekorlara imza atan Müge Anlı’nın başarısı diğer kanallarında dikkatinden kaçmadı. Evlilik programların sona ermesiyle Müge Anlı’nın izlenme oranına göz diken kanallar bir çok benzer yayın formatıyla arka arkaya programlar sürmeye başladı. Bugüne kadar dürüst yayın anlayışıyla televizyonda olan Müge Anlı ekranlara döner dönmez sadık izleyicisiyle tahtına geri oturdu.

BENİBULDULAR PROJESİNDEN YENİ REKOR
Araştırmacı – Gazeteci Müge Anlı’nın sosyal sorumluluk projesi olarak başlattığı, kaybolma riski yüksek vatandaşlarımızın hayatını güvenceye alan Sevgi İzi çığ gibi büyümeye devam ediyor. Yaz tatilinde 24, toplamda 109 kayıp bulundu.

Kendini ifade edemeyen yakınları olan kişilerin en büyük korkusu onların kaybolması ve kaybolduktan sonra başına kötü bir şey gelmesiydi. Ancak Sevgi İzi sayesinde bu korku bitti. Çünkü sol bileğinin üzerine uygulanan bu numara ile artık vatandaşlarımızın hayatı güvence altında.

Müge Anlı’nın hayata geçirdiği günden bugüne 35 bine yakın vatandaşımız Sevgi İzi yaptırdı. Bununla birlikte yurdun dört bir yanında eşi benzeri görülmeyen bir ilgi gördü. Yolda kaybolmuş birini gören herkes sol bileğinin üzerinde Sevgi İzi arar oldu.

Güvenlik güçleri, sağlık personelleri, belediyeler, siyasi partilerin Kadın kolları, dernekler, sivil toplum kuruluşları, eğitim merkezleri ve daha birçok kurum da Sevgi İzi’ne gönülden destek verdi ve destek vermeye devam ediyor.

7 gün 24 saat aralıksız olarak çalışan Sevgi İzi sayesinde; bu yaz tatilinde 24 vatandaşımız sağ salim bulunarak ailelerin teslim edildi. Sevgi İzi’nin bugüne kadar bulduğu kayıp sayısı 109’a yükseldi.

İstanbul’da 12 yaşındaki Mithat Emir Hüseyinoğlu, 37 yaşındaki Muttalip Köylü, 74 yaşındaki Kerem Basin, 77 yaşındaki Mustafa Şimşek, 18 yaşındaki Kerem Biliş ve Abdulkadir Tari, İzmir’de Selma Anış, 24 yaşındaki Yağmur Özbakışlar, Burak Hasan, 66 yaşındaki Seyfullah Uğrun, Kocaeli’nde Ulaş Cengiz ve 76 Yaşındaki Haspi İrtegün, Isparta’da 19 yaşındaki Mehmet Emin Tari, Konya’da Ahmet Çanakçı, Mersin’de Abdurrahman Dolaş, Gaziantep’te Orhan Bulur, Adana’da Aziz Esmeray, Bağcılar’da 28 yaşındaki Büşra Köse, Trabzon’da 16 yaşındaki Yiğithan Çelik, Kahramanmaraş’ta 11 yaşındaki Atakan Demirel, Mersin’de Emir Bekir Aladağ, İzmir’de 24 yaşındaki Mehmet Örs, Sancaktepe’de 70 yaşındaki Mahmut Şengül, Ankara’da 59 yaşındaki Şuayip Buyroz artık ailelerinin yanında ve güvende.

Dünyada örneği bulunmayan bu projeyle kaybolma riski yüksek vatandaşlarımız artık koruma altında.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (bu habere not ver)
Loading...
BU HABERİN GELİŞMELERİNI KAÇIRMAYIN BEĞEN TIKLAYALIM !!!

Sizde Yorum Yazabilirsiniz:


Bunlar da ilginizi çekebilir

Scroll To Top