Anasayfa >> Müge Anlı Programı >> Müge Anlı’da 8 aydır aranan kayıp Mehmet Elbay’ın başına ne geldi

Müge Anlı’da 8 aydır aranan kayıp Mehmet Elbay’ın başına ne geldi

Müge Anlı ile Tatlı Sert programında 8 aydır aranan kayıp Mehmet Elbay’ın başına ne geldi? kızı ve yakınları tarafından kayıp olarak aranan Mehmet Elbay’ın başına ne geldi? Mehmet Elbay öldürüldü mü? Mehmet Elbay’ın kaybolması ile ilgili tüm gelişmeler haberimizde!

Cahit Ergül ile Mehmet Albay’ın çok yakın arkadaş olduğu ve Cahit Ergül’ün kardeşine satacağı arsayı vazgeçtiği için Mehmet Elbay’ın üstüne tapulayarak kardeşinden kaçırıyor gibi görünmesiyle olaylar anlatılmaya başlandı.

Cahit Ergül’ün arsayı Mehmet Elbay’a devretmesinin ardından iki arkadaş burada beraber bir ev inşa ettirmeye karar verdi. Villa tarzında olan bu evi yaptırırken çok iyi arkadaş olan ikilinin arası bir senet yüzünden açıldı. Cahit Ergül, arabasıyla yaptığı kazadaki masrafı ödemedikleri için karşı tarafı suçlu düşürmek adına sahte bir senet hazırladı. Mehmet Elbay‘a senedi gerçekmiş gibi göstererek karşı tarafa dava açmasını sağladı. Ardından mahkemede senedin sahte olduğu anlaşılınca ikilinin arası açıldığı iddia ediliyor.

Konu detaylandıkça ortaya farklı farklı gelişmeler çıkmaya başlandı. Müge Anlı ise konunun üzerine titizlikle gitmeye devam ediyor.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (bu habere not ver)
Loading...
BU HABERİN GELİŞMELERİNI KAÇIRMAYIN BEĞEN TIKLAYALIM !!!

Sizde Yorum Yazabilirsiniz:


Bunlar da ilginizi çekebilir

Scroll To Top