Anasayfa >> Müge Anlı Programı >> Müge Anlı’da Bir Mücize Daha Gerçekleşti

Müge Anlı’da Bir Mücize Daha Gerçekleşti

muge anlı özlemYıllardır kayıp yakınlarının yüzünü güldüren Müge Anlı’nın programında bir mucize daha gerçekleşti. Yirmi yedi yıldır evlatlık olarak büyüyen Özlem Taşbaş ‘ın gerçek ailesi, canlı yayına katıldı. Yayına katılan Özlem’in gerçek annesi Türkan hanım , kızını aramaktan hiç vazgeçmediğini söyledi. Yayına katılan Özlem’i büyüten baba, stüdyoda gösterilen resimlerden Özlem’i evlatlık aldığı aileyi doğruladı. Evlatlık veren babaannenin resmini stüdyoda gören aile, resmi de doğruladı. Daha önce programda iki aile de DNA testi yapıp ailesini arayan Özlem, umutların bittiğini düşünürken bugün yayına çıkan aile, yanında getirdiği resimlerle Özlem’in gerçek ailesi olduğunu ispatladı.

Yıllar sonra ortaya çıkan gerçek, her iki aileyi de duygulandırdı. Babası tarafından terkedilen Özlem’i babaannesi evlatlık verdi. Evlatlık alındığı sırada dedenin yatalak olduğu nu da onayladı.

İki kardeşinın adı da ÖzlemGerçek alesini bulmak için Müge Anlı’nın programına katılan Özlem’in kardeşinin adı da kendisi gibi Özlem. Özlem Hanım, yıllardır süren hasretini anlatırken kardeşinin evlatlık verilirken ki halini hatırladığını söyledi. Canlı yanına bağlanan Özlem, ailesiyle konuşurken gözyaşlarına engel olamadı.

Özlem Taşbaş ın Annesi Türkan Özateş Bulundu 16 EYLÜL 2014 Müge Anlı ile Tatlı Sert İzle

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (bu habere not ver)
Loading...
BU HABERİN GELİŞMELERİNI KAÇIRMAYIN BEĞEN TIKLAYALIM !!!

Sizde Yorum Yazabilirsiniz:


Bunlar da ilginizi çekebilir

Scroll To Top