Anasayfa >> Müge Anlı Programı >> Kayıplarımız >> Müge Anlı’da bugün duygu dolu anlar vardı

Müge Anlı’da bugün duygu dolu anlar vardı

muMüge Anlı’da bugün güzel haberler vardı. Evinde kalan Akrabası tarafından kaçırıldığı için 18 gündür kayıp olan 14 yaşındaki Didem Didar bulundu. Küçük kızın psikolojisinin çok bozuk olduğu ve ailesine gitmekten çekindiği söylendi. Didem’in babası bir gün yurtta kalacak kızını almak üzere Edirne’ye gitti.

Diğer güzel haber ise 27 yıl önce iki aylıkken evlatlık verilen Özlem Taşbaş ailesine kavuştu. Programda duygu dolu anlar yaşandı.

Gaziantep’te annesiyle babası boşandığı için babaannesinin yanında kalan üç kardeşten ikisi çocuk yuvalarına verilmiş, iki aylık bebek Özlem ise babaannesi tarafından evlatlık olarak satılmıştı. Özlem yıllar sonra kendisini büyüten koruyucu anne ve babasından evlatlık olduğunu öğrenince Müge Anlı’nın programına başvurdu. Özlem ailesi sandığı iki aileyle de DNA testlerinin olumsuz çıkması sonucu büyük bir umutsuzluğa kapılsa da güzel haber Müge Anlı’dan geldi. Programa gelen Türkan Özateş elindeki babaannenin de fotoğrafı ve ismi yine Özlem olan büyük kızı ve torunlarıyla ATV stüdyolarına geldi. Programda konuşulanlarla Özlem’in Türkan Hanım’ın öz kızı olduğu ortaya çıktı. Özlem programda ailesine kavuşarak duygu dolu anlar yaşanmasına sebep oldu. Abla Özlem yurtta geçen acı günlerini anlatırken stüdyoda duygu seli yaşandı. Telefonla programa bağlayan Özlem’in yeni kavuştuğu abisi de yurt şartlarının ve kimsesizliğin zorluklarını anlatınca Müge Anlı da gözyaşlarını tutamadı. Üç kardeş yıllar sonra Müge Anlı’da hasretlerine son verdiler.

Programda diğer bir ayrıntı ise Özlem’in kızının anneannesi Türkan Hanım’a çok benzemesi ve aynı mavi gözlere sahip olmasıydı. Aile programda bir mutluluk resmi de çektirerek Müge Anlı’ya teşekkür edip programdan ayrıldılar. Ve Müge Anlı’da hayır işlerine bir yenisini daha eklemiş oldu.

Başvuru için : 0212 354 43 25 – 0212 354 43 26
Canlı yayın : 0212 639 42 63 – 0212 639 50 17
E-posta : tatlisert@mugeanli.com.tr

Özlem Taşbaş Canlı Yayında Ailesine Kavuştu 17 EYLÜL 2014 Müge Anlı ile Tatlı Sert İzle

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (bu habere not ver)
Loading...
BU HABERİN GELİŞMELERİNI KAÇIRMAYIN BEĞEN TIKLAYALIM !!!

Sizde Yorum Yazabilirsiniz:


Bunlar da ilginizi çekebilir

Scroll To Top