Anasayfa >> Müge Anlı Programı >> Müge Anlı’da bugün sevinç ve şaşkınlık hakimdi

Müge Anlı’da bugün sevinç ve şaşkınlık hakimdi

mugMüge Anlı ile Tatlı Sert Programında bugün hem sevinç hemde soru işaretleri hakimdi. Müge Anlı’nın takipçilerinin de konuya hakim olduğu olayda tam 5 Ağustos’tan bu yana Konya’dan kayıp olarak aranan Sümbül Zengin, 5 ay sonra Mersin’de bulundu.

5 aydır kendisinden hiçbir haber alınamayan Sümbül Hanım Mersin’de İsmet Babayiğit ve eşi tarafından evlerinde bakıldığı öğrenildi. İsmet Babayiğit ve eşinin de katıldığı programda bir sürü soru işaretleri hakimdi. Ama en büyük soru işareti ise Sümbül Gezgin’in kardeşi Ahmet Gezgin’in yanına gitmek istemediği cevabının alınması oldu.

Bu konunun detaylı bir şekilde incelenmesi gerektiğini dile getiren Müge Anlı, Sümbül Gezgin’in gözle görülür bir engelinin olduğunu vurgulayarak ailesi ile neden görüşmek istemediğinin araştırılmasını gerektiği vurgusunu yaptı.

Daha sonra ise Sümbül Gezgin’i Sosyal Hizmetler Yetkilileri gelerek teslim aldı. Müge Anlı ise kendi alanında olduğu için konuya hakim olduğunu Sosyal Hizmetlerin son yıllarda büyük gayretlerine tanık olduğunu ve daha da iyiye gideceğine inandığını söyleyerek kendilerine teşekkür etti.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (bu habere not ver)
Loading...
BU HABERİN GELİŞMELERİNI KAÇIRMAYIN BEĞEN TIKLAYALIM !!!

Sizde Yorum Yazabilirsiniz:


Bunlar da ilginizi çekebilir

Scroll To Top