Anasayfa >> Müge Anlı Programı >> Müge Anlı’da Flaş Gelişme…! Yakalandı

Müge Anlı’da Flaş Gelişme…! Yakalandı

İlk olarak Müge Anlı ile Tatlı Sert programında, İstanbul ve İzmir’de benzer şekilde içinde uyuşturucu madde bulunan hurma veya kayısı ile insanları bayıltıp soyan kişinin görüntüleri yayınlandıktan sonra Türkiye’de büyük yankı uyandırdı. Bir haftadır görüntüleri yayınlanan şahıs hakkında Türkiye’nin bir çok yerinden ihbarlar gelmeye başladı.

İlaçlı Hurma ile uyutup soydu
10 kentte ilaçlı hurma, kayısı, ceviz, fındık ve çekirdek ikram ederek uyuttuğu 16 kişinin paralarını çalan C.D. Mersin’de yakalandı. Kocaeli Gebze’de 5 Eylül’de C.D. yanına gittiği A.A. ile sohbete başladı.

C.D. sonra birlikte bir kafeye oturduğu A.A.’ya ilaçlı kuru yemiş ikram etti. C.D. kafede uyuyakalan A.A’nın üzerindeki 3 bin 500 lirayı alarak kaçtı. A.A. kendine gelince polise başvurdu.

Kamera kayıtlarını izleyen polis, C.D.’nin peşine düştü. C.D’nin Gebze’nin yanısıra İstanbul’da 5, İzmir’de 3, Adana, Aydın, Malatya, Antalya, Sakarya, Çankırı ve Bursa’da 1’er kişi olmak üzere kayısı, hurma, ceviz, fındık ve çekirdek gibi ilaçlı kuru yemiş ikram ederek uyuttuğu 16 kişiyi soyduğu tespit edildi.

Polis, Mersin Mezitli’le bağlı Sarılar köyünde olduğunu belirlediği C.D.’yi yakaladı. C.D. hakkında dolandırıcılık, yankesicilik, hırsızlık, yağma suçlarından 22 adet yakalama kararı, 22 yıl hapis cezası ve 44 bin 500 TL adli para cezası bulunduğu anlaşıldı. Soyguncu tutuklandı.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız ( 1 kişinin notuyla, Toplam: 5,00 / 5 Yıldız)
Loading...
BU HABERİN GELİŞMELERİNI KAÇIRMAYIN BEĞEN TIKLAYALIM !!!

Sizde Yorum Yazabilirsiniz:


Bunlar da ilginizi çekebilir

Scroll To Top