Anasayfa >> Müge Anlı Programı >> Müge Anlı’da inanılmaz olay

Müge Anlı’da inanılmaz olay

Yıllarca kadın gibi yaşadı. Sahte kimlikler kullandı. Tüm çevresi onu kadın olarak tanıyordu. Türkiye’nin en büyük hastanelerinde hemşire olarak çalıştı. Bir kızı vardı. 8 Mart’ta vefat edince aslında erkek olduğu ortaya çıktı. Kızı anne olarak tanıdığı kişinin erkek olduğunu Adli Tıp Kurumu’nda öğrendi.

Araştırmacı Gazeteci Müge Anlı; Handan Butik olarak tanınan, Şükran Aktaş kimliğini kullanan ve asıl adı Nail Ç. Olan kişinin inanılmaz hayat hikayesini aydınlatmak için çalışıyor.

Müge Anlı’nın programında herkesi şaşırtan bir olay gerçekleşti. 8 Mart’a Kumburgaz’da oturan ve ‘Handan’ isimli bir butiği işleten Şükran A. (60), fenalaşarak Silivri Devlet Hastanesi’ne kaldırıldı. A. tüm müdahalelere rağmen yaşamını yitirdi.

Doktorlar, A.’nın ölümünü şüpheli bulunca ceset Adli Tıp’a kaldırıldı. Adli Tıp’ta yapılan incelemede A.’nın erkek olduğu ortaya çıktı. Bu ilginç durum, A.’nın eşi ve 22 yaşındaki kızına bildirildi. Genç kız, aldığı bu haberle şoke olup sinir krizleri geçirirken eşi “Nasıl olur, benim eşim kadın, üstelik benden bebek dünyaya getirdi.” diyerek şaşkınlığını ifade etti.

“YILLAR ÖNCE NÜFUS CÜZDANIMI KAYBETMİŞTİM”

Araştırmalarını sürdüren polis, ölen kişinin Nail Ç. olduğunu, Şükran A.’ya ait nüfus cüzdanı kullandığını tespit etti. Polisin ulaştığı gerçek Şükran A. “Yıllar önce nüfus cüzdanımı kaybetmiştim. Beni polis merkezine çağırdılar. Ölü göründüğümü söylediler. Ben hayattayım. Yıllar önce çalınan nüfus cüzdanımla neler yaşanmış. Ben de şoktayım” dedi.

Polisin olayla ilgili araştırmaları sürüyor.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız ( 7 kişinin notuyla, Toplam: 3,14 / 5 Yıldız)
Loading...
BU HABERİN GELİŞMELERİNI KAÇIRMAYIN BEĞEN TIKLAYALIM !!!

Sizde Yorum Yazabilirsiniz:


Bunlar da ilginizi çekebilir

Scroll To Top