Anasayfa >> Müge Anlı Programı >> Müge Anlı’da inanılmaz olay

Müge Anlı’da inanılmaz olay

1914750_1096057807122332_5463250807756332090_n

MÜGE ANLI’DA İNANILMAZ OLAY!

İKİ AİLE DE, İKİ ÇOCUĞU DA İSTİYOR

Müge Anlı bugünkü yayınında İstanbul’daki özel bir hastanede 3 yıl önce doğan bebekleri karışan iki aileyi konuk etti. Biri Adıyamanlı biri Trabzonlu olan aileler iki çocuğun ikisini de istiyor. Adıyamanlı baba Selahattin Demirler canlı yayında hem öz çocuğu hem de büyüttüğü çocuğu için gözyaşı döktü.

Geçtiğimiz günlerde; Yusuf K. Kendisini eşine aldattığından şüphelenerek boşanma davası açtı. Çocuğunun kendisine benzemediğini iddia ederek, mahkemeden DNA testi istedi. Mahkeme aileyi DNA testine gönderdi. Test sonucunda oğullarının 3 yıl sonra kendi çocukları olmadığını öğrendi.

Yapılan araştırma sonucu bebeklerinin dünyaya geldiği İstanbul’daki özel bir hastanede aynı gün doğan Adıyamanlı Demirler ailesinin bebeğiyle karıştığı ortaya çıktı. Her iki çocuğu da isteyen aileler bir çözüm yolu bulamadı.

Müge Anlı’ya konuk olan Selahattin Demirler yaşadıkları sorunun çözümü için yardım istedi. Bebeği karışan baba Selahattin Demirler hem öz çocuğu hem de büyüttüğü çocuğu için gözyaşı döktü. Konuyu elen alan Müge Anlı yayına diğer aileyi de bağladı. İki aileyi de dinleyen Anlı anlaşma yolları aradı.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (bu habere not ver)
Loading...
BU HABERİN GELİŞMELERİNI KAÇIRMAYIN BEĞEN TIKLAYALIM !!!

Sizde Yorum Yazabilirsiniz:


Bunlar da ilginizi çekebilir

Scroll To Top