Anasayfa >> Müge Anlı Programı >> Müge Anlı’da Mervan ve kardeşlerini kim öldürdü?

Müge Anlı’da Mervan ve kardeşlerini kim öldürdü?

Müge Anlı ile Tatlı Sert bugünkü yayında Gaziantep’te yaşanan cinayetle ilgili gelişmeler işlendi. Müge Anlı, öldürülen kardeşlerin en büyüğü olan Mervan’ın evli bir bayanla daha ilişkisi olduğu programda ortaya çıktı.

MERVAN ESKİ İŞYERİNDEN NEDEN AYRILDI?
Mervan’ın aynı zamanda eski işyerinden küçük bir çocuk ile yaşanan sorunlar nedeniyle ayrıldığı da edinilen bilgiler arasındaydı. Müge Anlı çocuğun yaşının küçük olması nedeni ile konuyu açıklayamayacağını söylemesi izleyenlerin kafalarını karıştırsa da bir çok tahmin yürütülmeye çalışıldı.

Diğer taraftan yayın devam ederken canlı yayına telefonla bağlanarak ismini vermek istemeyen bir izleyici sabah 08:00 – 09:00 sularında odun toplamaya gittiği sırada beyaz Toyota marka bir aracın dikkatini çektiğini akşam da odunları toplayıp dönerken aynı aracın 18:00 sularında hala aynı yerde olduğunu gördüğünü ifade etti.

ABLA MELEK YAYINA BAĞLANDI
Programa bağlanan Melek Hanım, yaşanan olay sonrasında Polis Merkezinde akrabalarında beyaz bir aracı olan kimsenin olup olmadığının sorulduğunu, mahallede bu konuyu araştırdığında da Abdullah’ın ablasını evinin önünde uzun süre beyaz bir aracın beklediğinin sonra da aracın sahibinin gelip aldığı bilgisine ulaştığını söyledi.

ÖZEL EKİP KURULDU
Üç kardeşin ölümünün ardındaki sır perdesinin aralanması için Şehitkamil İlçe Jandarma Komutanlığı bünyesinde özel ekip kuruldu. Özel ekip, hem ölen 3 kardeşin ilişkilerini mercek altına aldı, hem de sosyal medya hesapları ile telefonlarını didik didik incelemeye başladı. Bu sırada olayın meydana geldiği besi çiftliğinin adı açıklanmayan sahibinin de ifadesine başvuruldu. Aslen Mardin’li olan ve uzun yıllar önce bu kentten taşınan ailenin bağlantılarını araştıran ekipler, kan davası veya farklı bir husumetin sürüp sürmediğinin tespiti için de çalışma başlattı.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız ( 15 kişinin notuyla, Toplam: 2,67 / 5 Yıldız)
Loading...
BU HABERİN GELİŞMELERİNI KAÇIRMAYIN BEĞEN TIKLAYALIM !!!

Sizde Yorum Yazabilirsiniz:


Bunlar da ilginizi çekebilir

Scroll To Top