Anasayfa >> Müge Anlı Programı >> Müge Anlı’da Şok Sürpriz

Müge Anlı’da Şok Sürpriz

1200

Adrie Oppermans Hollanda’nın Tilburg kentinde yaşıyordu. 3 yıl önce annesini kaybedince babası Hans tarafından kendi oğlu olmadığını öğrendi. Adrie yaptığı uzun araştırmalar sonucu annesinin Tilburg’ta yaşayan Hasan adlı bir Türk’le ilişkisi olduğunu ve babasının da o olduğunu öğrendi. Sosyal Medya üzerinden kardeşi olabileceğini düşündüğü Hacı Bey’e ulaştı. Hasan Bey hayatta değildi. Hacı Bey DNA testini kabul ederek, tükürük örneği gönderdi. Ancak bir uyum çıkmadı.

BABASI HASAN’I ARAYAN HOLLANDALI ADRİE’YE ŞOK SÜRPRİZ
Adrie pes etmedi. Türk bir komşusu aracılığıyla Müge Anlı’ya sığındı. Babasını bulmak ve onunla yeni bir başlangıç yapmak istediğini söyledi. Müge Anlı, o yıllarda Tilburg’ta yaşayan Hasanları araştırdı.

Yapılan araştırma sonucu; anlatılanlara uyan tek bir Hasan vardı. O da Adrie’nin ulaşarak DNA testi yaptırdığı Hacı Bey’in babası olduğu ortaya çıktı. Hasan Bey’in fotoğrafı Adrie’nin dayısına gösterildi. Dayı, annenin birlikte olduğu kişinin fotoğraftaki Hasan Bey olduğunu söyledi.

Bu bilgi üzerine DNA testinde kardeş çıkmayan Adrie ve Hacı Bey büyük sürpriz yaşadı. Müge Anlı yeni bir DNA testin için Adrie ile Hasan Bey’in çocuklarını buluşturacak

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (bu habere not ver)
Loading...
BU HABERİN GELİŞMELERİNI KAÇIRMAYIN BEĞEN TIKLAYALIM !!!

Sizde Yorum Yazabilirsiniz:


Bunlar da ilginizi çekebilir

Scroll To Top