Anasayfa >> Müge Anlı Programı >> Müge Anlı’daki Katil on yıldır bunları hissetmiş

Müge Anlı’daki Katil on yıldır bunları hissetmiş

Müge Anlı’daki bugün yaşanan gelişmeler Türkiye’nin gündemine otursa da Müge Anlı yıllardır dillendirdiği, üzerine gidilmesini istediği Pedofili / Pedophilia olarak bilinen rahatsızlığa yine dikkat çekti.himm

Yıllardan beri reyting rekorları kıran Müge Anlı Pedofili’yi aslında defalarca programında konu etti. Ama nedense hep dönüp dolaşıp Pedofili yine bu şekilde acı örneklerle gözümüzün önünde öylece duruyor. Müge Anlı bugünkü açıklamalarında gözden kaçsa da yine Pedofili’yi insanlarımıza duyurmaya gayret gösterdi.

Müge Anlı ne dedi?
Müge Anlı:Reklam arasında ekip arkadaşlarımla beraber kendisini benim kulisime davet ettik . Artık her şeyin ortaya çıkacağını itiraf etmesini istedik. Çok çok uğraştı anlatmamak için çok uğraştı. Polisten çok korktuğunu, kapalı yer korkusu olduğunu, cezavevine girmek istemediğini söyledi. Ama sonunda itiraf etti. O gün çocuğu evine aldığını, onu öldürdüğünü daha sonra bir konteynırın içine attığını, gece yarısı da tekrar oraya gittiğini, çöplerin toplanmadığını görünce çuvalın içindeki çocuğu sırtına alarak bir bağ evine gömdüğünü itiraf etti. Başka kimseyle beraber olmadığı için Irmak’a göz koyduğunu söyledi. On yıldır bunları hissettiğini ama kimseye söyleyemediğini söyledi. Bütün bunlar yapılırken Mahalleli Himmet’e çok sahip çıktı Himmet böyle bir şey yapmaz diye… Çünkü onlar pedofiliden habersizler. Onlara göre bir çocuğa şeker verip bir öpücük almak çok doğal. Onlar ve herkes artık bunların normal bir olay olmadığını bu acı olayla öğrenir diye ümit ediyorum. dedi.

arif

Prof. Dr. Arif Verimli: Pedofili psikiyatride cinsel saplantılar ya da cinsel yönelim bozuklukları içerisinde yer alan parafililerden bir tanesi ama belki de en kabul edilemezi, en zoru ve en ağırıdır. Çünkü pedofili ergenliğe ulaşmamış daha çok 3-11 yaş arası çocuklardan cinsel doyum sağlamak, onları izleyerek ya da fiilen birlikte olarak cinsel doyum sağlamaya dönük bir ağır durumdur.

3-11 yaş grubu. Özellikle 6-8 yaş aralığı kurban olarak seçilir. Bu grubun ortak özelliği cinsel gelişim göstermemiş, savunmasız bir grup olmasıdır. 15 yaşındaki bir genç kıza karşı cinsel istek duyulması pedofili sınırları içerisinde yer almaz. Pedofili hastaları genellikle 4-10 yaş arasındaki çocukları kurban olarak seçerler. Çocuğun fiziksel özelliklerini ayırt etmezler, daha çok ailesinin titizlenmediği, çocuğun üzerinde her an anne ve babasının elinin olmadığı, anne ve babası dışında kişilerle küçük yaşta karşılaşan çocuklar, daha fazla risk altındadır.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız ( 35 kişinin notuyla, Toplam: 3,57 / 5 Yıldız)
Loading...
BU HABERİN GELİŞMELERİNI KAÇIRMAYIN BEĞEN TIKLAYALIM !!!

Sizde Yorum Yazabilirsiniz:


Bunlar da ilginizi çekebilir

Scroll To Top