Anasayfa >> Müge Anlı Programı >> Müge Anlı’daki Palu ailesi olayında flaş gelişme

Müge Anlı’daki Palu ailesi olayında flaş gelişme

Türkiye Palu Ailesi’ni konuşuyor. Müge Anlı’daki Palu Ailesi olayında Tuncer Ustael’in Meryem Tahnal’ın gömüldüğü yer olarak belirttiği yerde kemik bulundu.

Müge Anlı, canlı yayında kazı çalışmasına bağlandı. Kocaeli’deki kazı çalışmasını takip eden Müge Anlı ekibinin muhabiri, kemik bulunduğu belirtti. Bulunan kemik parçası Müge Anlı ile Tatlı Sert programında canlı yayında izleyicilerle paylaşıldı.

Palu Ailesi’nin kayıp iki ferdi için 21 Aralık’ta ‘Müge Anlı ile Tatlı Sert’ programına başvurması Türkiye’yi dehşete düşüren olaylar zincirini ortaya çıkardı. ‘Cinci Hoca’ olduğunu öne süren damat Tuncer Ustael ve müridine dönüştürdüğü Palu Ailesi hakkındaki iddialar canlı yayında günlerdir kan donduruyor: 3 cinayet, 4 çocuğa tecavüz, gasp, işkence…

KAZIDA KEMİKLER BULUNDU
Müge Anlı’nın Palu ailesi ve Tuncer Ustael’in vahşetlerini ortaya çıkartması üzerine gözler Kocaeli’deki kazı çalışmalarına çevrildi. Müge Anlı ile Tatlı Sert programının bitmesine dakikalar kala Kocaeli’den bir haber geldi. Müge Anlı’nın Kocaeli’deki muhabiri kazı çalışması yapılan yerde kemik bulunduğunu aktardı.

Tuncer Ustael’in Meryel Tahnal’ın gömüldüğü yer olarak belirttiği yerdeki kazı çalışmasında kemik parçası bulundu.
Kaynak:GAZETEVATAN

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız ( 9 kişinin notuyla, Toplam: 4,22 / 5 Yıldız)
Loading...
BU HABERİN GELİŞMELERİNI KAÇIRMAYIN BEĞEN TIKLAYALIM !!!

Sizde Yorum Yazabilirsiniz:


Bunlar da ilginizi çekebilir

Scroll To Top