Anasayfa >> Müge Anlı Programı >> Müge Anlı’dan büyük duyarlılık örneği

Müge Anlı’dan büyük duyarlılık örneği

muge-anliMüge Anlı ile Tatlı Sert Programında bugün kayıp olarak Enes’in bir inşaat çukurunda ölü olarak bulunması damgasını vurdu.
Müge Anlı’ya gelen bir bilgi de ise mahallede başıboş köpeklerin olduğu ve çocuğun bunlardan kaçarken çukura düşmüş olabileceği konuşuluyordu.

Müge Anlı ise bazı yayın organlarında çıkan haberlerin aksine köpeklerin doğal yaşam ortamlarında olması gerektiğini ve daha geniş ortamlarda yiyecek bulabilecekleri bir ortam hazırlanması gerektiğini, Avrupa ülkelerinin bu konuda ileride olduğunu anlattı.

Medya bunu neden yapıyor ?
Bazı yayın organlarında ise ‘Müge Anlı Hayvanseverlerin tepkisini çekti’ gibi haberler yapılarak Müge Anlı’nın açıklamasından cımbızlanarak kelimeler alınarak haber sunuldu.

Müge Anlı Tam Olarak ne dedi ?
Müge Anlı; ”Dışarıda çok başı boş köpeğin olduğunu bunun hayvan severlik veya sevmemezlikle bir alakasının olmadığını, bu konuda ülke olarak yetersiz kalındığını, Arif Verimli hocamız ise hiç bir Avrupa ülkesinde sokakta başıboş köpeğin olmadığını, Müge Anlı ise onlara da bir yaşanacak doğal ortamının olmasının gerektiğini, Büyükşehirlerde arabaların arasında bu kalabalık ortamda nereden yemek yiyecek, nerede barınacak günah değil mi onun doğal yaşam ortamı ihtiyacını elinden neden alıyoruz’ diye serzenişte bulundu.

Müge Anlı burada aslında hayvanseverlerin ortak dileklerini, hayvanlara rahat edebilecekleri bir ortamın hazırlanması gerektiğini bu konuda ülkemizin geride kaldığını anlatmaya çalıştı. Bir bakıma da hayvanseverlerin düşüncelerine de ortak oldu.

Haber: Müge Anlı Fan Sayfası Dinçer

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (bu habere not ver)
Loading...
BU HABERİN GELİŞMELERİNI KAÇIRMAYIN BEĞEN TIKLAYALIM !!!

Sizde Yorum Yazabilirsiniz:


Bunlar da ilginizi çekebilir

Scroll To Top