Anasayfa >> Müge Anlı Programı >> Kayıplarımız >> Müge Anlı’dan Sevgi İzi Projesi

Müge Anlı’dan Sevgi İzi Projesi

sevgi izi1

Çeşitli rahatsızlıkları nedeniyle kendilerini ifade edemedikleri için kaybolduklarında bulunmaları çok zor olan kişilere ulaşmak sadece ülkemizde değil, tüm dünyada önemli bir sorun.

Yıllardır programında kayıp kişilerin bulunması için öncülük eden ve bugüne kadar 1452 kaybın yakınlarıyla buluşmasını sağlayan Müge Anlı, yaşadığı deneyimlerden yola çıkarak bu sorunun çözülebilmesi için Sevgi İzi projesini geliştirdi.

sevgi izi

Sevgi İzi, kaybolma riski yüksek kişilerin başlarına herhangi bir kayıp olayı geldiğinde daha çabuk ulaşılmasını sağlayan bir proje. Her birimiz bu gruba girme potansiyeli taşıdığımız için projenin duyurulmasıyla şu anda risk grubunda yer almayanlardan da katlım isteği geldi.

Projeye göre, kaybolma ihtimali yüksek olan kişilerin koluna ‘Sevgi İzi’ni belirten bir rakam işleniyor. Bu rakamla “www.benibuldular.com“a kayıt yaptırılıyor. Kişi kaybolduğunda koldaki bu Sevgi İzi’ni görenlerin “www.benibuldular.com“a bildirmeleri halinde kişinin, yakınlarına hemen ulaşılması sağlanıyor.

Müge Anlı’nın yarattığı çok önemli bir soruna parmak basacak olan “www.benibuldular.com” sitesi, bugün yayın hayatına başlıyor. Türkçe ve İngilizce hazırlanan site, uluslararası boyutlara taşınma hedefinde.

MÜGE ANLI SEVGİ İZİ PROJESİ TANITIM VİDEOSU

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (bu habere not ver)
Loading...
BU HABERİN GELİŞMELERİNI KAÇIRMAYIN BEĞEN TIKLAYALIM !!!

Sizde Yorum Yazabilirsiniz:


Bunlar da ilginizi çekebilir

Scroll To Top