Anasayfa >> Müge Anlı Programı >> Kayıplarımız >> Müge Anlı’nın programda Gülizar için okuduğu haber

Müge Anlı’nın programda Gülizar için okuduğu haber

Sevgili Müge Anlı 18 Ekim 2012 tarihli yayınımızın sonunda Adana’daki kayıp olan Hüseyin ve Ertuğrul ile ilgili adı geçen Gülizar ile ilgili Sabah Gazetesinde 2010 yılında çıkmış haberi okudu.

Sabriye’nin Ablası ile Gülizar bu davadan yargılanmışlar. Mümkün mü tanımaması ?

Küçük kıza fuhuş yaptıranlara dava
Evden kaçan 14 yaşındaki kız çocuğunu fuhuşa teşvik ettikleri öne sürülen 8 kişi hakkında 4 ile 15 yıl arasında değişen hapis cezası istemiyle dava açıldı

Adana’da evden kaçan 14 yaşındaki kız çocuğunu fuhuşa teşvik ettikleri ileri sürülen 8 kişi hakkında 4 ile 15 yıl arasında değişen hapis istemleriyle dava açıldı. İddiaya göre Gaziantep’te oturan ilköğretim 7’nci sınıf öğrencisi Z.K., kendisinden büyük A.Ç. ile nişanlandırıldı ve nişanlısının cinsel istismarına maruz kaldı. Durumu öğrenen aile tarafından baskı gördüğü ileri sürülen Z.K., geçtiğimiz nisan ayında evden kaçarak Adana’ya geldi. Küçük kız Adana’da, müzik kanallarının yayınının altından geçen yazılardan cep telefonunu aldığı ve birkaç kez görüştüğü Ziya P. ile buluştu. Ziya P. ile arkadaşı Arif A., Z.K.’yı alarak Hatice Y.’nin evine getirdi. İddiaya göre Ziya P. burada p…ografik film seyrettirip şiddet uyguladığı kızla cinsel ilişkiye girdi. Küçük kız daha sonra Sultan T.’nin evinde kalmaya başladı ve kendisini fuhuşa teşvik eden Gülizar K. ile tanıştı. Yusuf E. ve Ramazan Y. adlı kişilerle de ilişkiye giren kızın parasını da Gülizar Y. aldı. Ailenin şikayeti üzerine harekete geçen polis, Z.K.’yı, Gülizar K. ile birlikte kaldığı Levent T.’nin evinde buldu. Savcı, 5’i tutuklu olan 8 sanık hakkında “Cinsel istismar, fuhuş yaptırmak ve kişiyi hürriyetinden yoksun bırakma” suçundan dava açtı.

Haberin kaynağı:Nazan ERDEM / SABAH 15.06.2010

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (bu habere not ver)
Loading...
BU HABERİN GELİŞMELERİNI KAÇIRMAYIN BEĞEN TIKLAYALIM !!!

Sizde Yorum Yazabilirsiniz:


Bunlar da ilginizi çekebilir

Scroll To Top