Anasayfa >> Müge Anlı Programı >> Müge Anlı’nın sevenlerine mesajı

Müge Anlı’nın sevenlerine mesajı

müge anlı1Müge Anlı hakkında basında çıkan haberlere Sosyal Medya aracılığı ile bir mesaj yayınladı.

FACEBOOK FAN SAYFASI ARACILIĞI İLE YAYINLADIĞI MESAJ

Kamuoyuna bugün yansıtılan, telefonumun yasadışı dinlenildiği haberini iki ay önce öğrendim ve savcılıkta konuyla ilgili ifademi verdim.

Ülkemde yasadışı hiçbir işlemi kabul edemeyeceğim gibi mağduriyetimi daha da artırmak amacıyla bu haberin veriliş şeklini de kabul etmeyeceğim. Bu açıklamayı da bu yüzden yapma ihtiyacı hissettim.

Dinlenen binlerce kişi gibi benim telefonum da mahkeme kararıyla dinlenmiş. Ancak Allah’a şükür yasadışı bir faaliyetim olmadığından telefonum bir suç örgütünün telefon numaraları arasına ve başka bir kişinin telefonu gibi gösterilerek eklenmiş. Durum böyleyken sanki ben örgüt üyesiymişim de telefonum bu yüzden dinlenmiş şeklinde atılan başlıkları doğru bulmuyorum. Böyle işlerle ne ilgim olabilir? Takdiri sizlere bırakıyorum.

Bu yıpratma çabalarına karşı en güzel cevabı yine sizlerin vereceğini biliyorum. Merak etmeyin bunlar beni yıldırmadı yıldıramaz! Eylül ayında karşınızda olacağım günleri sabırsızlıkla bekliyor bu vesileyle mübarek Ramazan bayramınızı bir kez daha kutluyorum. Sevgilerimle… Müge ANLI

FACEBOOK FAN SAYFASI ADRESİ: https://www.facebook.com/MugeAnliFun

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (bu habere not ver)
Loading...
BU HABERİN GELİŞMELERİNI KAÇIRMAYIN BEĞEN TIKLAYALIM !!!

Sizde Yorum Yazabilirsiniz:


Bunlar da ilginizi çekebilir

Scroll To Top