Anasayfa >> Müge Anlı Programı >> Müge Anlı’ya Minik Hasan’dan Dua İzlenme Rekorları kırdı

Müge Anlı’ya Minik Hasan’dan Dua İzlenme Rekorları kırdı

İsimsiz 4

ATV ekranlarının sevilen isimlerden Müge Anlı’ya görülmemiş bir destek geldi.

Uzun süredir Atv ekranlarında sunduğu ‘Müge Anlı ile Tatlı Sert’ programıyla reyting rekorlarını altüst eden Müge Anlı’ya İstanbul’da yaşadığı öğrenilen 2,5 yaşındaki Rize’li olduğu öğrenilen Hasan isimli minik çocuğun Annesiyle beraber Müge Anlı’ya ettikleri dua Video sitesi Youtube’da ve Sosyal Paylaşım Sitesi Facebook’ta fark edilince izlenme rekorları kırmaya başladı.

SOSYAL MEDYADA YORUM YAĞMURU
İlk olarak Müge Anlı’ya büyük destek verdiği bilinen Müge Anlı Fan Sayfası tarafından fark edilen video yayınlanmaya başladığı andan itibaren yorum yağmuruna tutuldu. Minik Hasan’dan ziyade Anne ve Babasınında çocuklarını yetiştirmede gösterdikleri ilgi nedeniyle çok olumlu yorumlarda bulunuldu.

MİNİK HASAN MÜGE ANLI HAYRANI
Edindiğimiz bilgiye göre Minik Hasan ve Ailesi tam bir Müge Anlı hayranı olduğunu öğrendik. Yapılan açıklamada Müge Anlı’yı çok sevdiklerini, kayıpları bulması, cinayetleri çözmesinden ziyade engelli vatandaşlarımıza yaptıkları yardımlar ve eğitime verdiği destekler için ülkemizde örnek teşkil ettiğini kişisel olarak da halktan biri, bizden biri diye nitelendiren aile Müge Anlı’ya devamlı dua ettiklerini dile getirdiler.

MÜGE ANLI’NIN VİDEOYA VERECEĞİ TEPKİ MERAK KONUSU
Müge Anlı’nın videoyu izleyip izlemediği şuan için bilinmese de haberinin olacağı tahmin ediliyor. Müge Anlı’nın videoya vereceği tepki merak konusu oldu.

İŞTE O VİDEO:

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (bu habere not ver)
Loading...
BU HABERİN GELİŞMELERİNI KAÇIRMAYIN BEĞEN TIKLAYALIM !!!

Sizde Yorum Yazabilirsiniz:


Bunlar da ilginizi çekebilir

Scroll To Top