Anasayfa >> Müge Anlı Programı >> Müge Anlı’yı Şoke Eden İtiraf!

Müge Anlı’yı Şoke Eden İtiraf!

müge

Ekranın en başarılı programcılarından gazeteci Müge Anlı kayıp Ali Sönmez’in izini sürüyor. Yaşlı adamın kızı Fatma, bugün canlı yayına bağlanarak sevgilisi Mahey’den babası Ali Sönmez’i hırpalayıp bir tarafa atmasını istediğini itiraf etti. Bu itiraf başta Anlı olmak üzere duyan herkesin kanını dondurdu. Kayıp olan 78 yaşındaki yaşlı adam halen bulunamazken Gaziantep Emniyet Müdürlüğü Fatma Sönmez’in canlı yayındaki bu itirafını ihbar kabul ederek Sönmez’i gözaltına aldı.

CANLI YAYINDA SEVGİLİSİNDEN BABASINI DÖVMESİNİ İSTEDİĞİNİ İTİRAF EDEN KADIN GÖZALTINA ALINDI

Gaziantep’te yaşayan 78 yaşındaki Ali Sönmez tedavi olduğu hastaneden 45 gün önce kayboldu. O günden beri babasından haber alamayan İbrahim Sönmez babasını bulmak için Müge Anlı’ya geldi. Yapılan inceleme sonucu hastanenin güvenlik kameralarına yaşlı adamın torunu, kızının sevgilisi ve O’nun bir arkadaşı tarafından hastaneden çıkarken takıldı. Babasının kaybından sonra kız kardeşi Fatma’nın sevgilisi Mahey’le kendi oğlunun da kayıp olduğunu söyleyen İbrahim Bey babasının başına bir iş getirildiğinden korktuğunu söyledi.

Müge Anlı’ya bağlanan Ali Bey’in kızı Fatma; “Babam sevgilimle birlikte olmamı istemiyordu. Ben de sevgilim Mahey’den babamı hırpalayıp bir yere atmasını istedim. Nereye attılar bilmiyorum” dedi.

Bu konuşmayı ihbar kabul eden polis ekipleri Fatma’yı evinde gözaltına aldı.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (bu habere not ver)
Loading...
BU HABERİN GELİŞMELERİNI KAÇIRMAYIN BEĞEN TIKLAYALIM !!!

Sizde Yorum Yazabilirsiniz:


Bunlar da ilginizi çekebilir

Scroll To Top