Anasayfa >> Magazin >> Nazan Öncel, Pedofiliye siyah duvağıyla dikkat çekti

Nazan Öncel, Pedofiliye siyah duvağıyla dikkat çekti

Antalya’nın Muratpaşa ilçesinde sahne alan Nazan Öncel, yüzünü siyah duvakla örterek cinsel istismar ve pedofiliye dikkat çekti.nazan-oncel

Nazan Öncel, Antalya’da verdiği konserde yüzünü siyah duvakla örterek cinsel istismar ve pedofiliye konusundaki hassasiyetini gösterdi. Öncel, “Çocuk bedeninin istismarının meşrulaştırılması yerine yeni yasal düzenlemelerin çocukları korumak için yapılacağına inanıyorum. Söylemek istemezdim ama pedofilinin ne anlama geldiğini en iyi ben bilirim.” dedi.

“PEDOFİLİNİN NE ANLAMA GELDİĞİNİ EN İYİ BEN BİLİRİM”
Nazan Öncel, Muratpaşa ilçesindeki bir eğlence yerinde sahneye çıktı. Öncel, kendisini seyretmek için saatler öncesinden gelen hayranlarına sevilen şarkılarını seslendirdi. Siyah sahne kıyafeti tercih eden Öncel, bir de siyah duvak taktı. Öncel’in ilk parçası ise sözleriyle cinsel istismara dikkat çeken ‘Demirden Leblebi’ oldu.

Şarkı aralarında hayranlarına seslenen Öncel, kıyafetini işaret ederek, “Görüldüğü üzere, halimden anlaşılacağı üzere konumuz pedofili” dedi. Yasa tasarısına atıfta bulunan Öncel, “Çocuk bedeninin istismarının meşrulaştırılması yerine yeni yasal düzenlemelerin çocukları korumak için yapılacağına inanıyorum. Beklentimiz bu yöndedir. Vicdanlarımızın altında kalmayalım. Söylemek istemezdim ama pedofilinin ne anlama geldiğini en iyi ben bilirim.” dedi. Öncel’in bu konuşması hayranları tarafından “Bravo!” sloganlarıyla uzun süre alkışlandı.
Kaynak:MYNET HABER

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız ( 1 kişinin notuyla, Toplam: 5,00 / 5 Yıldız)
Loading...
BU HABERİN GELİŞMELERİNI KAÇIRMAYIN BEĞEN TIKLAYALIM !!!

Sizde Yorum Yazabilirsiniz:


Bunlar da ilginizi çekebilir

Scroll To Top