Anasayfa >> Gündem >> Nihat Hatipoğlu’ndan ‘Sevgi İzi’ projesine destek

Nihat Hatipoğlu’ndan ‘Sevgi İzi’ projesine destek

1121

Müge Anlı’nın sunduğu ‘Müge Anlı ile Tatlı Sert’ programının tüm Türkiye’de büyük beğeni kazanan son projesi olan ‘Sevgi İzi’ projesine destek her geçen gün artmaya devam ediyor. Son olarak Prof.Dr Nihat Hatipoğlu gelen soru üzerine dövme numarası tartışmasına son noktayı koydu.

Müge Anlı’nın projesi ilk meyvesini verdi

Müge Anlı’nın başlattığı “Sevgi İzi” projesi ilk meyvelerini vermeye başladı. İki hafta önce hayata geçen projede Sevgi İzi yaptırıp www.benibuldular.com’a kayıt olan ilk kayıp bulundu.

İstanbul Atakent Polis Merkezi’nden Atv’yi arayan bir polis memuru “Bize engelli bir kayıp bulup getirdiler. İsmini söyleyemiyor ama kolunda ‘Sevgi İzi’ var. Sol kolunun üzerinde 2466 rakamı bulunuyor” dedi. Anlı’nın ekibi, Sevgi İzi projesinin internet sitesi “www.benibuldular.com”un veri tabanına girip, verilen rakamla kayıp kişinin yakını olan Şehnaz Bozkurt’a ulaştı. Bozkurt hemen yola çıktı ve Murat Tunç’u polis merkezinden teslim alarak sevinçle evine döndü. Böylelikle proje sayesinde kendini ifade edemeyen bir engellimiz kolayca ailesine kavuşmuş oldu.

PEKİ NİHAT HATİPOĞLU MÜGE ANLI’NIN PROJESİ İÇİN NE DEDİ?

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (bu habere not ver)
Loading...
BU HABERİN GELİŞMELERİNI KAÇIRMAYIN BEĞEN TIKLAYALIM !!!

Sizde Yorum Yazabilirsiniz:


Bunlar da ilginizi çekebilir

Scroll To Top