Anasayfa >> Müge Anlı Programı >> Nuran Dutlu’nun şüphelileri yakalandı

Nuran Dutlu’nun şüphelileri yakalandı

nuran dutlu

Nuran Dutlu’nun öldürülmesiyle ilgili haklarında yakalama kararı çıkartılan Muhammet Y. ile kız arkadaşı Sertaç Ö, Kayseri’de gözaltına alındı.

Kocaeli’nin İzmit ilçesinde üç ay önce tarlada elleri bileklerinden kesilmiş ve ağzı bantlanmış halde bulunan Nuran Dutlu’nun öldürülmesiyle ilgili haklarında yakalama kararı çıkartılan Muhammet Y. ile kız arkadaşı Sertaç Ö, Kayseri’de gözaltına alındı.

Alınan bilgiye göre, Dutlu’nun öldürülmesiyle ilgili başlatılan geniş kapsamlı soruşturma doğrultusunda İl Jandarma Komutanlığınca oluşturulan özel ekip, 14 ilde teknik ve fiziki takip yaptı.

Haklarında yakalama kararı bulunan iki şüphelinin Kayseri’de bulunduğu bilgisine ulaşan ekipler, Muhammet Y. ve Sertaç Ö’nün düzenledikleri sahte kimliklerle bir emlakçıdan ev kiraladıklarını tespit etti. Bunun üzerine harekete geçen güvenlik güçleri, iki şüpheliyi evlerinde yakaladı.

BİRİ SAÇINI BOYATMIŞ, DİĞERİ BIYIK BIRAKMIŞ

Sertaç Ö’nün tanınmamak için saçlarını sarıya boyattığı, Muhammet Y’nin de bıyık bıraktığı belirtildi.

Zanlıların işlemlerinin tamamlanmasının ardından Kocaeli’ye getirileceği öğrenildi.

Nuran Dutlu’nun cesedi, 22 Ocak Perşembe günü, İzmit’te elleri bileklerinden kesilmiş ve ağzı bantlanmış halde tarlada bulunmuştu. Olayla ilgili gözaltına alınan 1 kişi tutuklanmıştı. Haklarında yakalama kararı bulunan cinayet şüphelilerinden Muhammet Y. ile kız arkadaşı Sertaç Ö’nün yakalanması için çalışma başlatılmıştı.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (bu habere not ver)
Loading...
BU HABERİN GELİŞMELERİNI KAÇIRMAYIN BEĞEN TIKLAYALIM !!!

Sizde Yorum Yazabilirsiniz:


Bunlar da ilginizi çekebilir

Scroll To Top