Anasayfa >> Gündem >> Oyuncu Ercan Yazgan hayatını kaybetti

Oyuncu Ercan Yazgan hayatını kaybetti

Tiyatro, sinema ve dizi oyuncusu Ercan Yazgan, geçirdiği felç nedeniyle tedavi gördüğü hastanede hayatını kaybetti.

Özellikle oynadığı televizyon dizileriyle tanınan Ercan Yazgan, hafta içi felç geçirerek Sultanbeyli’deki özel bir hastaneye kaldırılmıştı. Tedavi gördüğü hastanenin sosyal medya hesabından yapılan açıklamada kalbi duran Yazgan’a yapılan tüm müdahelelere rağmen kurtarılamadığı belirtildi.

Ercan Yazgan, oynadığı bir çok televizyon dizisinin yanı sıra Bizimkiler dizisindeki ‘Kapıcı Cafer’ karakteriyle tanınmıştı.

Hastaneden yapılan açıklama şu şekilde:

Kamuoyuna Duyurulur,
Sanat dünyasının sevilen ismi Necip Ercan Yazgan
İskemik serebrovasküler hastalık tanısıyla hastanemiz nöroloji kliniğinde medikal tedavisi devam ederken 3 Mart 2018 tarihinde gelişen solunum yetmezliği nedeniyle hastanemiz yoğun bakım servisine kaldırılmış, yoğun bakım takibinde iken gelişen hipotansiyon, böbrek ve karaciğer yetmezliği ve bunların sonucunda oluşan çoklu organ yetmezliği nedeniyle bugün saat 23.05’te kalbi durmuş, yapılan tüm müdahelelere rağmen geri döndürülememiş olup 23.45’te hayata gözlerini yummuştur.
Sanat dünyasına uzun yıllar hizmet etmiş böyle bir değerin kaybı için başta yakınları olmak üzere tüm sevenlerinin başı sağ olsun.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (bu habere not ver)
Loading...
BU HABERİN GELİŞMELERİNI KAÇIRMAYIN BEĞEN TIKLAYALIM !!!

Sizde Yorum Yazabilirsiniz:


Bunlar da ilginizi çekebilir

Scroll To Top