Anasayfa >> Müge Anlı Programı >> Özgecan’ın ailesi Müge Anlı’ya konuştu!

Özgecan’ın ailesi Müge Anlı’ya konuştu!

haberdetay-2281851Özgecan Aslan’ın MERSİN’in TARSUS ilçesinde tecavüz girişi, mi sonrası bıçaklanarak öldürülmesinin ardından cansız bedeninin yakılarak ortadan kaldırılmaya çalışılması tüm Türkiye’yi gözyaşına boğdu.

Gündemi sarsan cinayet ve tecavüz vakasının ardından Ozgecan Aslan’ın ailesi Müge Anlı’nın cinayet ve kayıp vakalarını aydınlattığı ‘Müge Anlı’yla Tatlı Sert’ programına yaşadıklarını ve üzüntülerini anlattı.

Özgecan’ın babasının yaşadığı tarifsiz üzüntü içinde dahi, kızının hayatını elinden alan katillerin aileleri için soğukkanlı tavrını ve ‘kendini katillerin ailelerinin yerine koyarak’ ‘Ailelerine Allah yardım etsin’ demesi adeta insanlık dersi verdi.

“MELEĞİM”

‘Meleğim’ diye andığı kızı Özgecan’ın başına gelenleri anlatam acılı baba; “Allah benim kızıma bunu yapanların ana babasına da yardımcı olsun. Bu ağır bir yük. Bu memlekette herkesi seviyorum. Kimse kendini tatmin etme yoluna gitmesin” diyerek yürek dağladı.

Özgecan’ın annesi ve kızkardeşi gözyaşlarına hakim olamadıkları o açıklamalarında insanların sevgisizliklerinden, acıma duygularından mahrum oldukları ve aileleri tarafından böyle yetiştirildikleri için toplumun bu hale geldiğini ifade ettiler.

Özellikle Özgecan’ın kızkardeşinin yaşadığı derin acı sözlerine de yansıdı. Acılı kardeş ‘En yakını bendim, her şeyimiz birdi.’ diyerek hıçkırıklara boğuldu.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (bu habere not ver)
Loading...
BU HABERİN GELİŞMELERİNI KAÇIRMAYIN BEĞEN TIKLAYALIM !!!

Sizde Yorum Yazabilirsiniz:


Bunlar da ilginizi çekebilir

Scroll To Top