Anasayfa >> Magazin >> Pelin Öztekin’i görenler gözlerine inanamadı

Pelin Öztekin’i görenler gözlerine inanamadı

pelin-oztekin-in-son-halinBKM Mutfak’taki karakteriyle tanınan Pelin Öztekin altı ayda 70 kilo vererek herkesi şaşkına çevirdi. Pelin Öztekin’in son halini görenler gözlerine inanamıyor. İşte oyuncunun son hali…

Herkes onu Çok Güzel Hareketler Bunlar programında tanıdı. Hatta bazı skeçler Pelin Öztekin’in kilosu ile ilgiliydi. Rasim Öztekin’in kızı Pelin Öztekin, kilo vermeye karar verip altı ayda yaklaşık 78 kilo vererek adeta eridi. Pelin Öztekin’in son halini görenler sanatçıyı tanımayan insan çok.

Pelin Öztekin, kilo verme ile karar alıp sıkı rejime başladıktan sonra sosyal medyada sürekli fotoğraflarını takipçileri ile paylaştı. Pelin Öztekin’in fotoğraflarını gören takipçileri destek verecek yorumlarda bulundu. Sevgilisi Kıvanç Arslan ile ‘Bana Masal Anlatma’ filminin galasına katılan Pelin Öztekin verdiği kilolarla şaşırttı.
Ağustos ayında geçirdiği mide operasyonlarının ardından hızla zayıflayan Öztekin, 153 kilodan 75 kiloya indi.

pelin2

Görenlere şaşkınlık yaşatan Pelin Öztekin geçtiğimiz aylarda verdiği bir röportajda “Bir iş görüşmesine gidiyorum. Bana bakıp “Pelin Hanım hala gelmedi mi?” diyorlar.Yüzüme baktıkları halde beni tanımıyorlar.” demişti.

Kaynak:TGRT HABER

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (bu habere not ver)
Loading...
BU HABERİN GELİŞMELERİNI KAÇIRMAYIN BEĞEN TIKLAYALIM !!!

Sizde Yorum Yazabilirsiniz:


Bunlar da ilginizi çekebilir

Scroll To Top