Anasayfa >> Gündem >> Reşadiye’deki çocuklar kaçırıldı mı?

Reşadiye’deki çocuklar kaçırıldı mı?

03012016154

Reşadiye`deki çocukların kaçırıldığı ihtimali ağırlık kazandı
Tokat’ın Reşadiye İlçesi`nde geçen hafta salı günü kaybolan komşu çocukları 8 yaşındaki Bayram Erol ve 5 yaşındaki Dursun Kağan Taşçı, tüm arama çalışmalarına rağmen Kelkit Çayı`nda da bulunmadı. Çocukların kaçırılma ihtimali ağırlık kazanırken Emniyet Genel Müdürlüğü’nden görevlendirilen özel ekip ilçeye geldi.

POLİS `KAÇIRILMA` İDDİASINA YOĞUNLAŞTI

Kayıp komşu çocuklarının 8 gün süren çalışma sonrası bulunamaması üzerine kaçırılmış olabilecekleri ihtimaline yoğunlaşıldı. Bu kapsamda önceki gün Emniyet Genel Müdürlüğü`nden özel ekip geldi. Gelen ekipler titiz bir çalışma yürüterek, kayıp iki çocuğun en son kimle görüştüklerini ve güvenlik kameralarını inceleyerek çalışma başlattı. Ayrıca bazı kişilerin de ifadesine başvuruldu. İlçe Kaymakam Faruk Erdem ise sosyal medya hesabından şu açıklamayı yaptı:

`Şunu bilin ki, Emniyet Genel Müdürlüğü`nden gelen bir özel ekip çocukların bulunması ile ilgili titiz bir çalışma yürütüyor. Çocukların nehre düşme ya da arazide kaybolma haricindeki diğer ihtimalleri olayın başından beri her zaman gündemimizdeydi zaten. Bu anlamda hiçbir olasılığın gözardı edilmediğini bilmelisiniz. Ben ve benim gibi bir çok kişi de ya çocuk sahibi ya da yeğeni, komşusu vs. var ve bu konuda hassasız. Kısacası çocuklarımızın bulunması için çalışmalarımız devam ediyor.`

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (bu habere not ver)
Loading...
BU HABERİN GELİŞMELERİNI KAÇIRMAYIN BEĞEN TIKLAYALIM !!!

Sizde Yorum Yazabilirsiniz:


Bunlar da ilginizi çekebilir

Scroll To Top