Anasayfa >> Müge Anlı Programı >> REYTİNG REKORTMENİ MÜGE ANLI İLE TATLI SERT BAŞLIYOR

REYTİNG REKORTMENİ MÜGE ANLI İLE TATLI SERT BAŞLIYOR

Hasret bitiyor! Merakla beklenen MÜGE ANLI İLE TATLI SERT bayramdan hemen sonra 5 Eylül Salı günü 10.00’da ATV’de başlıyor.

Araştırmacı-Gazeteci Müge Anlı, yine milyonları ekrana kilitleyecek. 10’uncu sezonda da faili meçhul cinayetler karanlıkta kalmayacak, kayıplar bulunacak ve Anlı birlikte ihtiyaç sahiplerine yardım eli uzatacak. Yeni yayın döneminde birçok televizyon kanalında benzer formatta programlar yapılsa da zirvenin adı değişmeyecek. MÜGE ANLI İLE TATLI SERT 5 Eylül’de zirvedeki yerinde olacak. Yeni haber dosyalarının açılacağı program hem yurt içinde hem yurt dışında yine soluksuz izlenecek.

BİNLERCE KİŞİNİN HAYATINA DOKUNDU

Müge Anlı, 10 yılda 75 cinayet dosyasını aydınlattı. Canlı yayında yapılan itiraflar ve Anlı’nın imza attığı başarılar dış basında da geniş yer buldu.

Program sayesinde bin 659 kayıp bulundu, çeşitli nedenlerle ayrı düşen 206 aile birbirine kavuştu.

SEVGİ İZİ PROJESİ ÇIĞ GİBİ BÜYÜYOR

Müge Anlı mesleğe başladığı ilk günden bu yana sosyal sorumluluk projelerine de büyük önem verdi. İyiliği hayatının merkezine yerleştiren Anlı kendini ifade edemeyen bireylerin kaybolma riskine karşı Sevgi İzi projesini başlattı. 7 gün-24 saat aralıksız hizmet veren Sevgi İzi projesiyle binlerce savunmasız kişinin hayatı güvence altına alındı. Proje kapsamında 32 bin 135 kişiye Sevgi İzi uygulaması yapıldı. Sevgi İzi sayesinde yüzlerce kayıp çok kısa bir sürede bulunup ailesine teslim edildi.

Müge Anlı, engellilere yönelik yürüttüğü kampanyalarla da yüzleri güldürdü. Anlı 754 akülü ve 6 bin 550 tekerlekli olmak üzere toplam, 7 bin 304 sandalye dağıttı. Sokağa bile çıkamayan bu engellilerin gündelik hayatları artık daha rahat hale geldi. Anlı çocukları da hiçbir zaman unutmadı. 8 bin 163 öğrenciye kırtasiye ve giyecek yardımı yaptı. Türkiye’nin dört bir yanındaki okullara 299 bilgisayar, fotokopi makinası ve projeksiyon cihazı gönderdi. 5 aile Müge Anlı sayesinde ev sahibi oldu, 10 ailenin evi baştan aşağıya yenilendi.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız ( 1 kişinin notuyla, Toplam: 5,00 / 5 Yıldız)
Loading...
BU HABERİN GELİŞMELERİNI KAÇIRMAYIN BEĞEN TIKLAYALIM !!!

Sizde Yorum Yazabilirsiniz:


Bunlar da ilginizi çekebilir

Scroll To Top