Anasayfa >> Müge Anlı Programı >> Şaban Akça’nın cesedi bulundu

Şaban Akça’nın cesedi bulundu

Müge Anlı ile Tatlı Sert programında ele alınan 31 Mart’tan beri kendisinden haber alınamayan İstanbul Başakşehir’de oturan 44 yaşındaki Şaban Akça’yı bulmak için günlerdir aralıksız arama çalışmasına devam ediyordu. 31 Mart’ta 3 arkadaşıyla Arnavutköy’de buluştuktan sonra kendisinden haber alınamayan Şaban Akça’nın kaybolduğu yerde arama çalışması aralıksız bugünde devam etti.

MÜGE ANLI’NIN EKİBİ BULDUKLARI İZLERİ YETKİLİLERE TESLİM ETTİ
Şaban Akça’nın bir türlü ortaya çıkmaması üzerine 4 Nisan’da Müge Anlı programına katıldı. Hemen arama çalışmalarına derinlik veren Müge Anlı ve ekibi Hayati Bey’in barakasının etrafında kanlı bir eşofman üstü buldu. Bulunan eşofman üstünün Hayati Bey’in olduğu belirlendi.

Araştırmalar devam ederken Baraj Gölü’nün içine giren tekerlek izleri dikkatlerden kaçmadı. Müge Anlı ve Ekibinin bulduğu bu önemli detayları Emniyet yetkililerine haber verilmesiyle birlikte Şamlar Mevkii’ndeki kuyulara bakılarak Şamlar Barajı balık adamlar tarafından arandı.

ARAMA ÇALIŞMALARI DEVAM ETTİ VE CESEDE ULAŞILDI
Bugün ise programın ardından da Gölde yapılan arama çalışmasında Şaban Akça’ya ait olduğu bilgisine ulaştığımız cesede ulaşıldığı bilgisi geldi.

MÜGE ANLI AÇIKLAYACAK
Cesedin üzerinden neler çıktığı, nasıl öldüğü bilgisinin ise Müge Anlı’nın programında detaylı açıklayacağı tahmin ediliyor.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız ( 14 kişinin notuyla, Toplam: 3,57 / 5 Yıldız)
Loading...
BU HABERİN GELİŞMELERİNI KAÇIRMAYIN BEĞEN TIKLAYALIM !!!

Sizde Yorum Yazabilirsiniz:


Bunlar da ilginizi çekebilir

Scroll To Top