Anasayfa >> Magazin >> Serdar Ortaç’ın Eşinden Üzücü Haber

Serdar Ortaç’ın Eşinden Üzücü Haber

Serdar Ortaç’ın güzelliğiyle göz dolduran eşi Chloe Loughnan Ortaç, Amerika’nın Miami eyaletinde kaza geçirdi. Serdar Ortaç, ölümden dönen eşinin son durumunu bir televizyon programında açıkladı.

26 yaşındaki model Chloe’nin, iş için gittiği Amerika’da motordan düşüp trafik kazası geçirmesi gündeme bomba gibi düştü. Suratı dağılan ve pek çok yerinde kırık meydana gelen modelin sağlık durumu hakkında eşi Serdar Ortaç şok açıklamalar yaptı. Eşini görmek için hemen Amerika biletini alan Serdar Ortaç kazanın kendisine anlatılanlar kadar hafif olmadığını söyledi.

SOL KOLUNDA KIRIK SAĞ KOLUNDA ÇATLAK

Serdar Ortaç, ”Ben haberi dün gece aldım. Chloe, motorun arkasında oturuyormuş. Arkadaşı bir burun kırığı ile atlattı ama Chloe’nin sol kolunda kırık, sağ kolunda çatlaklar var. Dizinde de ezilmeler oluşmuş. Annesi yanında, ben de ayın 21’inde gideceğim.” dedi.

20 GÜN YÜRÜYEMEYECEK

Serdar Ortaç kaza geçiren eşi hakkında üzülerek, “20 gün hastanede yatacak, onun yanında olamıyorum konserlerimi iptal edemediğimden dolayı ama içim rahat yanında onunla ilgilenenler var, annesi ve menajeri yanında benim asistanımda bugün ABD’ye uçacak” açıklamalarını yaptı.

KONSERLERİM BİTTİKTEN SONRA BEN DE GİDECEĞİM

Serdar Ortaç’ın, “Ben de konserlerim bittikten sonra onu almaya gideceğim ve İstanbul’a getireceğim” açıklaması, sevenleri tarafından tepki çekti.

YİNE KAZA GEÇİRMİŞTİ

Ünlü model Chloe, 2016 yılında iş için gittiği Miami’de daha önce de kaza geçirmişti. Kaldırımda yürürken dengesi kaybedip yere düşen Chloe’nin yüzünde çizikler oluşmuş, iş göremez raporu almıştı.

2014 yılında dünya evine giren başarılı popçu Serdar Ortaç (48) ile Chloe arasında 22 yaş fark bulunuyor.

26 yaşındaki İrlandalı model, Serdar Ortaç ile evlendikten sonra Türkiye’ye yerleşme kararı almıştı.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız ( 4 kişinin notuyla, Toplam: 3,00 / 5 Yıldız)
Loading...
BU HABERİN GELİŞMELERİNI KAÇIRMAYIN BEĞEN TIKLAYALIM !!!

Sizde Yorum Yazabilirsiniz:


Bunlar da ilginizi çekebilir

Scroll To Top