Anasayfa >> Müge Anlı Programı >> Sevgi izi sayesinde bulunarak ailesine teslim edildi

Sevgi izi sayesinde bulunarak ailesine teslim edildi

9 yaşındaki Emirhan, açık kapıyı fırsat bildi. Evden çıkıp gitti. Kolundaki Sevgi İzi sayesinde yalnızca yarım saat içinde bulundu.

İzmir Kemalpaşa’da yaşayan Kabak Ailesi, 9 Temmuz günü bir akrabalarına misafirliğe gitti. Gittikleri yerde kapının açık olmasını fırsat bilen 9 yaşındaki zihinsel engelli oğulları Emirhan Kabak, dışarı çıktı. Aile telaş içinde her yerde küçük çocuğu ararken, Müge Anlı’nın Sevgi İzi ihbar hattını polis ekipleri aradı. Kolunda Sevgi İzi olan bir çocuk bulduklarını söylediler. Bulunan çocuk Emirhan’dı. Müge Anlı ekibi, Kabak Ailesi’ne hemen durumu bildirdi.

Emirhan, hayatını güvence altına alan sol bileğinin üzerindeki Sevgi İzi sayesinde yalnızca yarım saat içinde bulunarak ailesine teslim edildi.

MARKETTE KAYBOLDU. DİKKATLİ VATANDAŞLARIMIZ SAYESİNDE AİLESİNE TESLİM EDİLDİ
Ankara Eryaman’da ailesiyle birlikte alışveriş için markete giden 56 yaşındaki zihinsel engelli Doğan Türkmen, bir anda ortadan kayboldu. Ailesi market ve çevresini karış karış ararken, dikkatli vatandaşlarımız Doğan Türkmen’i buldu. Sol bileğinin üzerinde Sevgi İzi’ni görünce de Müge Anlı ekibine ulaştı. Yalnızca birkaç saat içinde Doğan Türkmen bulunarak ailesine teslim edildi

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız ( 3 kişinin notuyla, Toplam: 5,00 / 5 Yıldız)
Loading...
BU HABERİN GELİŞMELERİNI KAÇIRMAYIN BEĞEN TIKLAYALIM !!!

Sizde Yorum Yazabilirsiniz:


Bunlar da ilginizi çekebilir

Scroll To Top