Anasayfa >> Televizyon >> Şoke eden final! Rekortmen dizi final yapıyor

Şoke eden final! Rekortmen dizi final yapıyor

Siyah Beyaz Aşk, Çocuklar Duymasın gibi dizilerin akıbeti belli olmayan, kısa bir süre öncede Hıçkırık ve Gülizar dizilerini bitiren Kanal D, oldukça popüler ve dünya çapında adından söz ettiren bir dizisini daha bitirebilir. Finali kesinleşen dizi ise sezon sonu sona erecek Vatanım Sensin oldu. Gitgide düşen ivme ve buna paralel olarak düşen reytingler dizinin sonunu getirdi. Daha önce Levent Aktaş, Vatanım Sensin’in akıbetini hakkında şunları yazmıştı.

‘Vatanım Sensin’ dizisi finale doğru mu gidiyor? Tarihi dizi ‘Vatanım Sensin’ geçtiğimiz yıl başlamış ve daha ilk bölümüyle gönüllerde taht kurmuştu! Vatanım Sensin, geçen sezon hemen hemen her haftayı zirvede kapmıştı. Özellikle bu yıl artık senaryoda tıkanmalar ve basit hatalar dikkat çekti! Halit Ergenç, Cüneyt Arkın vari hareketlerle bir tabancayla Yunan Ordusuna karşı zafer elde etti! Düşüncemiz odur ki usta oyuncu da, bu durumdan rahatsız olmuştur! Perşembe günü ekrana gelecek 48.bölümün tanıtımında da Cevdet ile damat adayı Leon karşı karşıya geliyor; Cevdet gerçek kimliğini açıklıyor!

Cevdet’in Kuva-i Milliyeci olduğunu anlayan Leon, silahını ona yönlendiriyor. Babası Vasili’nin ölümünden Cevdet’i sorumlu tutan Leon, duyduğu hakikat karşısında zor anlar yaşıyor. Cevdet de, Türk Ordusu için çalıştığını ve Yunanları vatanından atmak için mücadele ettiğini itiraf ediyor! Bu bölümde gerçekler artık su yüzüne çıkıyor ve hikayenin sonuna doğru gelmekte olduğumuzu düşünüyorum. ‘Vatanım Sensin’ dizisinin muteşem bir finalle sezon sonu ekranlara veda etmesi artık kesin gibi…’

(internethaber)

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız ( 1 kişinin notuyla, Toplam: 5,00 / 5 Yıldız)
Loading...
BU HABERİN GELİŞMELERİNI KAÇIRMAYIN BEĞEN TIKLAYALIM !!!

Sizde Yorum Yazabilirsiniz:


Bunlar da ilginizi çekebilir

Scroll To Top