Anasayfa >> Gündem >> Ünlü model fenomen olmak isterken hayatını kaybetti

Ünlü model fenomen olmak isterken hayatını kaybetti

Motosiklet tutkunu Annette Carrion hemen hemen tüm videolarını paylaştığı Güney California otoyolunda, kullandığı 2015 model Triumph motosikletin kontrolünü kaybedince hayatını kaybetti.
33 yaşındaki Annette Carrion, tüm hayatını instagram üzerinden yayınlayan bir motosiklet tutkunuydu. İki yıldır beraber olduğu erkek arkadaşına göre “Her zaman hayat dolu ve her maceraya hazır” olan ABD’li güzelin yaşamı yine motosiklet üzerinde son buldu.

California eyaletinde bir otoyol üzerinde saatte 120 kilometre hızla giden Carriot viraj alırken kontrolü kaybederek sel çukuruna yuvarlandı.

İLHAN KAYNAĞI

2012 yılından beri 148 bin takipçiye ulaşan Annette Carrion’un paylaşımları neredeyse tüm yaşamını üzerinde geçirdiği motosiklet tutkusuyla ilgiliydi. Kendisi gibi motosiklet sevdalısı olan iki kadın arkadaşıyla Redline Ravens adında bir grup da kurmuşlardı. Genç motosikletçinin ölümünün ardından arkadaşları, sosyal medyada göz yaşartan taziye mesajları paylaştı: Tüm kadınlara ilham kaynağı olmak istiyordu. Onu hiç unutmayacağız.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (bu habere not ver)
Loading...
BU HABERİN GELİŞMELERİNI KAÇIRMAYIN BEĞEN TIKLAYALIM !!!

Sizde Yorum Yazabilirsiniz:


Bunlar da ilginizi çekebilir

Scroll To Top